Zdali celująco pierwszy egzamin

Od czytelników

Zdali celująco pierwszy egzamin

15.11.2018
autor: TP
Uczniowska rodzina Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach powiększyła się  o uczniów klasy I. Oficjalnie zostali pasowani na uczniów przez dyrektora Krzysztofa Ochmańskiego. Złożyli ślubowanie, wystąpili w pięknej części artystycznej, otrzymali dużo prezentów. 
 
Dla uczniów klasy I to była wielka chwila, pełna radości. Zanim złożyli ślubowanie, zaprezentowali swoim rodzicom, starszym kolegom i nauczycielom program artystyczny, przygotowany pod okiem wychowawczyni Agnieszki Kowalskiej. Okazało się, że są bystrymi obserwatorami szkolnego życia i już świetnie sobie w szkole radzą. Jednogłośnie stwierdzili, że szkoła jest wspaniała i dobrze się w niej czują. Wiedzą, jak się w szkole należy zachowywać i kiedy używać magicznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam. Przez te dwa miesiące nauki znacznie rozszerzył się zasób ich wiadomości. Po założeniu biretów przyszedł czas na uroczyste ślubowanie, a po nim pasowanie na ucznia klasy I. Dokonał tego pan  dyrektor i serdecznie nowo przyjętym uczniom pogratulował. Wychowawczyni Agnieszka Kowalska wręczyła dyplomy, a rodzice upominki; pamiątkowe kubki, medale i atlasy. 
O swoich najmłodszych kolegach nie zapomniała klasa III, która złożyła życzenia i podarowała własnoręcznie wykonane bransoletki dla dziewczynek i breloczki dla chłopców. Odblaski, zeszyty i ołówki wręczył pan dyrektor. 
Był też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Co za dzień! Trudno będzie o nim zapomnieć!
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom