Zapraszamy do udziału w akcji Wszystkie Kolory Świata!

Od czytelników

Zapraszamy do udziału w akcji Wszystkie Kolory Świata!

27.02.2017
autor: Zespół Szkół na Polonezie
To już czwarta odsłona jednej z najbardziej znanych kampanii UNICEF na świecie! W Polsce projekt był już realizowany trzykrotnie i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. We wszystkich edycjach wzięło udział ponad 2000 placówek edukacyjnych! 
Dzieci z Zespołu Szkół na Polonezie samodzielnie uszyły laleczki, które zostaną wystawione na aukcji. Dochód ze sprzedaży zostanie całkowicie przekazany na zebranie środków ratujących życie dzieci w Angoli. 
Udział w akcji był przeżyciem dla dzieci, a będzie nim także dla wszystkich, którzy włączą się w aukcję. Zachęcamy do zaangażowania Rodziców, uczniów oraz wszystkich mieszkańców Wyszkowa. 
Aukcja odbędzie się 2 marca 2017 roku (czwartek) w Zespole Szkół na Polonezie o godz. 16.00. Dzieła uczniów można podziwiać na wystawie od poniedziałku 27 lutego.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pierwszy dzwonek (foto)

Pierwszy dzwonek (foto)

Po oficjalnej części – wprowadzeniu flagi narodowej i odśpiewaniu hymnu narodowego, dyrektor ZSS w Brańszczyku Elżbieta Piórkowska powitała licznie zebranych na rozpoczęciu roku szkolnego 2017/18 uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz gości. 
zobacz więcej
175 przeszkolonych św. Mikołajów, czyli Zlot Wigilijny Hufca ZHP Wyszków (foto)

175 przeszkolonych św. Mikołajów, czyli Zlot Wigilijny Hufca ZHP Wyszków (foto)

Zuchy i harcerze Hufca ZHP Wyszków podjęli się nie lada wyzwania - wzięli udział w szkoleniu pt. „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”, zorganizowanym przez Krąg Instruktorski „My, Syny Mazowsza”.
zobacz więcej
Zmiana legitymacji

Zmiana legitymacji

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przysłał ci nową legitymację emeryta lub rencisty i zmienił numer świadczenia? Nie ma powodu do niepokoju. ZUS przenosi po prostu obsługę świadczeń do nowego systemu informatycznego, a wiąże się z tym automatyczna zmiana numeru emerytury lub renty.
zobacz więcej
Pokaz historyczny „Ku niepodległej” (foto)

Pokaz historyczny „Ku niepodległej” (foto)

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Leszczydole-Nowinach aktywnie włączają się w zadania realizowane przez szkołę w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowują apele przez szkolny radiowęzeł, przekazują wiedzę o niepodległości mieszkańcom i uczniom, wykonują albumy, gazetki i wystawy. Tym razem zebrali się na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w nietypowej lekcji historii upamiętniającej dążenia niepodległościowe Polaków. Przedstawiła ją Rekonstrukcyjna Grupa Artystyczna. Nad przygotowaniem i sprawnym przebiegiem pokazu czuwała nauczycielka historii Teresa Przygoda. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną