Zapraszamy do udziału w akcji Wszystkie Kolory Świata!

Od czytelników

Zapraszamy do udziału w akcji Wszystkie Kolory Świata!

27.02.2017
autor: Zespół Szkół na Polonezie
To już czwarta odsłona jednej z najbardziej znanych kampanii UNICEF na świecie! W Polsce projekt był już realizowany trzykrotnie i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. We wszystkich edycjach wzięło udział ponad 2000 placówek edukacyjnych! 
Dzieci z Zespołu Szkół na Polonezie samodzielnie uszyły laleczki, które zostaną wystawione na aukcji. Dochód ze sprzedaży zostanie całkowicie przekazany na zebranie środków ratujących życie dzieci w Angoli. 
Udział w akcji był przeżyciem dla dzieci, a będzie nim także dla wszystkich, którzy włączą się w aukcję. Zachęcamy do zaangażowania Rodziców, uczniów oraz wszystkich mieszkańców Wyszkowa. 
Aukcja odbędzie się 2 marca 2017 roku (czwartek) w Zespole Szkół na Polonezie o godz. 16.00. Dzieła uczniów można podziwiać na wystawie od poniedziałku 27 lutego.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nieznajomość prawa szkodzi

Nieznajomość prawa szkodzi

… boleśnie (dla portfela) przekonała się jedna z naszych czytelniczek po sprzedaży mieszkania. Od jego nabycia minęło dokładnie 5 lat i 16 dni, więc transakcja powinna być zwolniona z podatku. To jednak tylko część przepisu. Druga mówi: 5 lat, ale od końca roku podatkowego. – Okazało się, że urząd inaczej liczy lata. Jak żyję o czymś takim nie słyszałam. Dlaczego to nie jest upublicznione? – dziwi się pani Barbara. Dziwi się i ostrzega…
zobacz więcej
Tydzień Przedsiębiorczości w Koperniku

Tydzień Przedsiębiorczości w Koperniku

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Przedsiębiorczości Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Koprenik” aktywnie uczestniczyło w programie Otwarta firma - Biznes przy tablicy. Wolontariusze z różnych firm, nauczyciele przedmiotów zawodowych, ekonomicznych i doradcy zawodowi prowadzili zajęcia promujące przedsiębiorczość wśród młodych ludzi.
zobacz więcej
Przedszkolaki w Bibliotece (foto)

Przedszkolaki w Bibliotece (foto)

Dzieci z Przedszkola nr 9, z grup „Żabki”, „Smerfy”, „Tygryski”, „Kotki” i „Biedronki” 15 i 17 października gościły w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie.
zobacz więcej
Rowerowy Rajd Pamięci z Nowin (foto)

Rowerowy Rajd Pamięci z Nowin (foto)

Mimo niesprzyjającej pogody grupa uczniów Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach, nauczycieli i przedstawicieli Stowarzyszenia „Wspólna przyszłość” wyruszyła rowerami w sobotę, 28 października szlakiem miejsc pamięci znajdujących się w okolicach miejscowości. Akcja ta związana była ze Świętem Zmarłych i 99. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to czas, kiedy szczególnie powinniśmy pamiętać i odwiedzać takie właśnie miejsca. A tych w okolicy Nowin nie brakuje. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku