Zalety sal weselnych położonych nad morzem

Od czytelników

Zalety sal weselnych położonych nad morzem

31.08.2020
autor: Materiał zewnętrzny
Ceremonia ślubna i piękna sala weselna nad morzem to marzenie niejednej pary. Malownicze krajobrazy nadmorskich miejscowości idealnie wpisują się w obraz wymarzonego ślubu i wesela. Bałtyk to nie tylko miejsce na wakacyjny urlop, ale i doskonała lokalizacja do świętowania takich uroczystości, jak zawarcie związku małżeńskiego. Planujecie wesele? Zaskoczcie gości i przygotujcie coś niecodziennego. Poproście, aby świętowali z Wami ten szczególny dzień w wyjątkowej nadmorskiej scenerii. Zabierzcie ich w przepiękne miejsce, nawet jeśli znajduje się ono z dala od domu. Sala weselna nad morzem ma wiele zalet! Jakich?
 

Sala weselna nad morzem – Dlaczego to dobry pomysł?

Dlaczego warto zorganizować wesele nad morzem? Powodów jest wiele. Po pierwsze, taka lokalizacja gwarantuje piękne krajobrazy, które zostaną uchwycone na fotografiach. Po drugie... czy istnieje bardziej romantyczna lokalizacja na ślub niż nadmorskie wybrzeże? Zamknij oczy i wyobraź sobie miejsce, które sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu. Panuje tam spokój i intymna atmosfera. Wokół mnóstwo zieleni, świeże powietrze i ten niepowtarzalny klimat... Czas staje niemal w miejscu i nikt nie chce wracać do codzienności...
Miejsce, w którym będziecie świętować ten szczególny dzień, powinno być w Waszym stylu, odpowiadać Waszym potrzebom i posiadać niecodzienny klimat. Sala weselna nad morzem stworzy przyjemną intymną atmosferę, która doskonale pasuje do charakteru uroczystości. Wesele w tak pięknym miejscu sprawi, że goście poczują się jak na urlopie. To pozwoli im się rozluźnić, odprężyć i zapomnieć o troskach. Wszyscy skupią się na uroczystości i długo będą wspominać Wasze przyjęcie.

Romantyczne zdjęcia ślubne na piaszczystej plaży... 

Zdjęcia ze ślubu i wesela będą wspaniałą pamiątką dla Was, dla Waszej rodziny, przyjaciół i następnego pokolenia. Muszą być magiczne i ukazywać moc Waszego uczucia. Dlatego, planując ślub, warto wybrać miejsce, które pozwoli stworzyć piękne fotografie. Sala weselna nad morzem sprzyja realizacji pięknych klimatycznych zdjęć i pozwala zorganizować sesję plenerową choćby w dniu wesela. 
To doskonałe rozwiązanie, które świetnie się sprawdza. Realizacja zdjęć nie wymaga wówczas szczególnych przygotowań, gdyż wystarczą niewielkie poprawki stroju i makijażu. Nie trzeba ponownie ustalać terminu z fotografem ani tracić czasu na dojazdy w odległe miejsce. Sala weselna nad morzem daje nam nieograniczony czasowo dostęp do plaży, a zdjęcia można wykonać niemal na miejscu w wyjątkowo romantycznej scenerii na tle morza i zachodzącego słońca. Co jednak najważniejsze, sesja wykonana w dniu ślubu, uwieczni niepowtarzalny nastrój, emocje i miłość, które Wam towarzyszą. Fotografie na pewno będą wyjątkowe!

Ślub w plenerze...

Wiele par marzy o ceremonii zaślubin w pięknej niecodziennej scenerii. Jeszcze jakiś czas temu było to niemożliwe, jednak dziś możemy zorganizować ślub w miejscu, które w niczym nie przypomina urzędowej sali. Urzędnicy chętnie spełniają życzenia par, a uroczystości w plenerze należą do ich ulubionych. Jedynym warunkiem jest, by miejsce było stosowne do ceremonii. Jeśli marzycie o ślubie na świeżym powietrzu, to sala weselna nad morzem jest w tej sytuacji doskonałym pomysłem! 
Lokalizacja daje dostęp do plaży, gdzie można zrealizować ciekawą sesję zdjęciową, a nawet ceremonię, jeśli o tym właśnie marzycie. Pamiętajcie jednak, że wszechobecny piasek nie jest najwygodniejszym podłożem podczas ślubu i wesela, gdyż małe drobinki dostaną się wszędzie – do butów, do kieszeni i damskich torebek… Również pogoda nad morzem potrafi być kapryśna i spłatać nam figla. Dlatego plażę polecamy jako tło do fotografii, miejsce dodatkowych atrakcji dla gości lub na pierwszy spacer na nowej drodze życia... Ceremonię bezpieczniej będzie zorganizować w ogrodzie luksusowego pałacu umiejscowionego nieopodal morza… Gdzie?

Sala weselna nad morzem w luksusowym pałacu...

Jeśli chcielibyście zorganizować bajeczny ślub, doskonałym miejscem jest Hotel Quadrille. Obiekt znajduje się w XVIII-wiecznym pałacu położonym blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale niedaleko od centrum Sopotu. Atrakcyjności dodaje doskonałe położenie niedaleko morza i luksusowe wnętrza. Sala weselna nad morzem znajdująca się w Hotelu Quadrille to klasa, elegancja i bajkowy wystrój, w sam raz na Wasze królewskie wesele! W czym tkwi sekret tego miejsca? 
Na czym polega przewaga wesel organizowanych nad morzem? Tu macie zagwarantowane noclegi zarówno dla Was, jak i dla gości weselnych, nieograniczony dostęp do sali balowej i piękny ogród, w którym możecie zorganizować bajeczny ślub w wyjątkowo romantycznej oprawie. 
Tu zaplanujecie piękną uroczystość na świeżym powietrzu, by złożyć sobie przysięgę małżeńską pod kwiecistym łukiem przy ogrodowej fontannie. Przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu morskich fal… 
Quadrille to wyjątkowy klimat, doskonałe warunki, orzeźwiające morskie powietrze, natura i sala balowa w razie kapryśnej pogody... Sala weselna nad morzem to świetny pomysł, prawda?
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość