Zagłosuj na „Gajowianki”

Od czytelników

Zagłosuj na „Gajowianki”

08.07.2019
autor: KGW „Gajowianki”
Projekt KGW „Gajowianki” został zakwalifikowany do finału programu Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”. W finale biorą udział jeszcze dwa inne projekty, które starają o grant w wysokości 5 tys. zł.
 
Projekt „Gajowianek” z gminy Zabrodzie dotyczy odnowienia szopki/sceny na placu przy moście w Gaju, odmalowania mostku, zakupienia ław i ławek, czyli renowacji miejsca wspólnych spotkań mieszkańców, podczas których organizowana jest m.in. noc świętojańska, Dzień Dziecka, pasterka, pikniki rodzinne oraz integracyjne ogniska.
Aby oddać głos na projekt KGW „Gajowianki” wystarczy po zakupach w Tesco wrzucić żeton do urny z opisem - żeton wydaje kasjer do paragonu.
Głosowanie odbywa się do 14 lipca w sklepach Tesco Wyszków, Tesco Radzymin, Tesco Marki oraz Tesco Wołomin.
Zachęcamy Państwa do wsparcia naszego projektu.
Więcej informacji o programie znajdą Państwo na stronie www.tesco.pl/pomagamy.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Na kogo mogą liczyć osoby z niesprawnościami?

Na kogo mogą liczyć osoby z niesprawnościami?

Mamy prawdziwy wysyp obrońców interesów osób z niesprawnościami (OzN) wśród kandydatów na wyszkowskich radnych. Jedna z kandydatek tak zapędziła się, że w swojej ulotce wyborczej podwoiła odsetek OzN w Polsce do blisko 20%! Czyżby dla podniesienia rangi swoich obietnic? A wystarczy sięgnąć do źródeł. Wg spisu powszechnego ludności z 2011 r., w Polsce żyje ok. 4,7 mln OzN (12,2%), z czego 3,1 mln (8,1%) ma prawne potwierdzenie niesprawności.
zobacz więcej
Nasi na Westerplatte (foto)

Nasi na Westerplatte (foto)

W dniach 29 sierpnia – 1 września delegacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie uczestniczyła w XXXVI Sympozjum Klubu Szkół Westerplatte, które zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Morskich w Gdańsku. Szkołę reprezentowali nauczyciele i uczniowie – przedstawiciele pocztu sztandarowego oraz były wieloletni dyrektor szkoły – pan Mirosław Kowalski.
zobacz więcej
Przedszkolna akademia z okazji 11 Listopada (foto)

Przedszkolna akademia z okazji 11 Listopada (foto)

8 listopada w Przedszkolu nr 9 świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, wprowadzając dzieci w tematykę święta, mówiąc o potrzebie pielęgnowania pamięci o polskiej historii.
zobacz więcej
Wycieczka do Piekarni Wawie w Brańszczyku (foto)

Wycieczka do Piekarni Wawie w Brańszczyku (foto)

3 października uczniowie ZSS w Brańszczyku wybrali się na wycieczkę do Piekarni Wawie w Brańszczyku. Kierownik produkcji w przystępny sposób omówił przeznaczenie i zaprezentował działanie różnych maszyn, bardzo ciekawie opowiedział o etapach powstawania chleba i pracy piekarza.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom