Zagłosuj na „Gajowianki”

Od czytelników

Zagłosuj na „Gajowianki”

08.07.2019
autor: KGW „Gajowianki”
Projekt KGW „Gajowianki” został zakwalifikowany do finału programu Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”. W finale biorą udział jeszcze dwa inne projekty, które starają o grant w wysokości 5 tys. zł.
 
Projekt „Gajowianek” z gminy Zabrodzie dotyczy odnowienia szopki/sceny na placu przy moście w Gaju, odmalowania mostku, zakupienia ław i ławek, czyli renowacji miejsca wspólnych spotkań mieszkańców, podczas których organizowana jest m.in. noc świętojańska, Dzień Dziecka, pasterka, pikniki rodzinne oraz integracyjne ogniska.
Aby oddać głos na projekt KGW „Gajowianki” wystarczy po zakupach w Tesco wrzucić żeton do urny z opisem - żeton wydaje kasjer do paragonu.
Głosowanie odbywa się do 14 lipca w sklepach Tesco Wyszków, Tesco Radzymin, Tesco Marki oraz Tesco Wołomin.
Zachęcamy Państwa do wsparcia naszego projektu.
Więcej informacji o programie znajdą Państwo na stronie www.tesco.pl/pomagamy.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Leczenie atopowego zapalenia skóry

Leczenie atopowego zapalenia skóry

Egzema, lepiej znana jako atopowe zapalenie skóry lub AZS to choroba zapalna skóry o przewlekłym charakterze. Charakteryzuje się długo utrzymującym się świądem, typowe są dla niej również okresy zaostrzenia, które nawracają dość regularnie. Problem może dotyczyć nawet 1,4% dorosłych Polaków i nawet 9,2% dzieci.
zobacz więcej
Jak wyczyścić złoty łańcuszek domowym sposobem?

Jak wyczyścić złoty łańcuszek domowym sposobem?

Biżuteria ze złota od wieków cieszy się ogromną popularnością. Każdy z nas z dumą nosi nowe ozdoby, jednak nawet najpiękniejsze błyskotki z czasem brudzą się, tacą blask i kolor. W takim przypadku niejednokrotnie nasze ulubione złote łańcuszki lądują na dni szuflady. Zupełnie niepotrzebnie! Czyszczenie biżuterii zazwyczaj nie wymaga korzystania z pomocy złotnika. Jeśli chcesz sprawić, by Twoje ozdoby na nowo cieszyły oko, wystarczy zastosować kilka domowych sposobów. Nie dość, że są one bardzo proste, to jeszcze okazuje się, że większość potrzebnych Ci składników znajdziesz we własnej kuchni.
zobacz więcej
Rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej” (foto)

Rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej” (foto)

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wyszkowie, nosząca imię Władysława Broniewskiego, od wielu lat łączy obchody Narodowego Święta Niepodległości ze Świętem Szkoły.
zobacz więcej
W Uniejowie nie tylko termy (foto)

W Uniejowie nie tylko termy (foto)

Wykorzystując jeden z wolnych dni zimowych ferii grupa pedagogiki niekonwencjonalnej „Grajcyli skład” odbyła całodniową wycieczkę do Uniejowa. 
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom