Zabawa karnawałowa w Leszczydole Starym (foto)

Od czytelników

Zabawa karnawałowa w Leszczydole Starym (foto)

19.01.2018
autor: R. Wróbel
W Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym odbyła się zabawa karnawałowa. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, frekwencja była wysoka. Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem.
Impreza rozpoczęła się przedstawieniem pt. „Smerfne marzenia o śniegu” przygotowanym przez uczniów kl. II pod kierunkiem pani Renaty Wróbel. Piękne dekoracje i kostiumy sprawiły, że spektakl był barwny i interesujący. Mali artyści wykazali się talentem aktorskim, tanecznym i wokalnym, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Po występach klasy II krótki układ taneczny zaprezentowały dzieci z kółka tanecznego, prowadzonego przez uczennice z kl. VII. Potem społeczność szkolna ruszyła do tańca. Imprezę prowadzili animatorzy, którzy zachęcali zebranych do wspólnej zabawy. Uczestnicy imprezy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w wybranym przez siebie stroju karnawałowym. W klasach zostały przygotowane słodkie poczęstunki. Uczniowie otrzymali też paczki od św. Mikołaja.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji

500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji

Klienci ZUS składają wnioski o 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. O nowe świadczenie można zapytać także w Centrum Obsługi Telefonicznej.
zobacz więcej
Rowerowy Rajd Pamięci z Nowin (foto)

Rowerowy Rajd Pamięci z Nowin (foto)

Mimo niesprzyjającej pogody grupa uczniów Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach, nauczycieli i przedstawicieli Stowarzyszenia „Wspólna przyszłość” wyruszyła rowerami w sobotę, 28 października szlakiem miejsc pamięci znajdujących się w okolicach miejscowości. Akcja ta związana była ze Świętem Zmarłych i 99. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to czas, kiedy szczególnie powinniśmy pamiętać i odwiedzać takie właśnie miejsca. A tych w okolicy Nowin nie brakuje. 
zobacz więcej
Warsztaty „Parasol” w Komorowie (foto)

Warsztaty „Parasol” w Komorowie (foto)

6 listopada w Komorowie, w ramach projektu „Parasol”, eksperci z zakresu zarządzania kryzysowego i przedstawicieli administracji samorządowej spotkali się z żołnierzami 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Jest to druga edycja „Parasola” na terenie odpowiedzialności 5MBOT, a trzecia na terenie Mazowsza.
zobacz więcej
Nieznajomość prawa szkodzi

Nieznajomość prawa szkodzi

… boleśnie (dla portfela) przekonała się jedna z naszych czytelniczek po sprzedaży mieszkania. Od jego nabycia minęło dokładnie 5 lat i 16 dni, więc transakcja powinna być zwolniona z podatku. To jednak tylko część przepisu. Druga mówi: 5 lat, ale od końca roku podatkowego. – Okazało się, że urząd inaczej liczy lata. Jak żyję o czymś takim nie słyszałam. Dlaczego to nie jest upublicznione? – dziwi się pani Barbara. Dziwi się i ostrzega…
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Zitcom
Zitcom