Z odznaką honorową ministra środowiska

Od czytelników

Z odznaką honorową ministra środowiska

05.10.2019
autor: Szkoła Podstawowa nr 3
Dorota Dąbkowska, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3 w Wyszkowie, otrzymała z rąk ministra Henryka Kowalczyka odznakę honorową „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”.
 
Uroczystość wręczenia odznaki odbyła się 3 października w siedzibie ministerstwa w Warszawie. Odznaka honorowa „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej” to polskie odznaczenie cywilne nadawane przez ministra właściwego do spraw środowiska. Została ustanowiona 28 maja 1985 r. uchwałą Rady Ministrów w celu wyróżnienia osób zasłużonych dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Odznaka jest jednostopniowa i może być nadana tylko raz jednej osobie. Nadanie potwierdza się legitymacją wręczoną łącznie z odznaką.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kontrola tam, gdzie ryzyko nieprawidłowości

Kontrola tam, gdzie ryzyko nieprawidłowości

Kontrole Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prowadzone u płatników składek będą bardziej nacelowane na nieprawidłowości. ZUS poprzedzi je szczegółową analizą ryzyka.
zobacz więcej
Brązowa Szkolnastrona Roku 2016

Brązowa Szkolnastrona Roku 2016

Z dumą informujemy, iż po raz kolejny strona internetowa naszego przedszkola http://9pwyszkow.szkolnastrona.pl/index.php została nagrodzona. W VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu otrzymaliśmy tytuł Brązowa Szkolnastrona Roku 2016. Nasza strona internetowa jest jedną z najlepiej zarządzanych szkolnych stron w Polsce. Konkurs Szkolnastrona Roku jest największym ogólnopolskim konkursem, którego celem jest promowanie stron internetowych placówek oświatowych. W VIII edycji konkursu udział wzięło ponad 2400 placówek oświatowych. Nasza strona internetowa jest w ścisłej czołówce, na trzecim miejscu.
zobacz więcej
Przedszkolna akademia dla nauczycieli (foto)

Przedszkolna akademia dla nauczycieli (foto)

14 października w Przedszkolu nr 9 w Wyszkowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą rozpoczęła pani dyrektor Amelia Depta składając wszystkim pracownikom serdeczne życzenia.
zobacz więcej
Bułgarskie wakacje orkiestry OSP

Bułgarskie wakacje orkiestry OSP

Od 26 lipca do 6 sierpnia Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Wyszkowie przebywała na warsztatach muzycznych w Bułgarii. Ostatni raz orkiestra koncertowała na Bałkanach cztery lata temu, biorąc udział w festiwalu Balkan Folk Fest. Tym razem wyszkowska młodzież wypoczywała w malowniczej miejscowości St. Konstantin i Elena, w pobliżu Warny.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom