Wyprawa na Farmę Iluzji (foto)

Od czytelników

Wyprawa na Farmę Iluzji (foto)

21.06.2017
autor: Świetlicy Socjoterapeutycznej „Słoneczna”
Podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej „Słoneczna” korzystali z atrakcji rozrywkowo – edukacyjnych mieszczących się na Farmie Iluzji – w trojanowskim parku rozrywki.
Dzieci zwiedzały park wraz z przewodnikiem, który w bardzo ciekawy sposób opowiadał o jego tajemnicach i atrakcjach. Była to okazja do zobaczenia m. in.: Muzeum Iluzji, latającej chaty tajemnic oraz do poszukiwania rozwiązań zagadki lewitującego kranu i wyjścia z wiklinowego labiryntu. W tunelu zapomnienia najodważniejsi mogli doświadczyć lewitacji. Zainteresowaniem cieszyła się także przeprawa tratwami przez zaklęty staw oraz zakręcony domek, lustrzany labirynt i pokój Amesa.
Dzieci mogły zwiedzić również jedną z nowości, która została otwarta w parku – opuszczoną kopalnię, poznać jej tajemnicę i wyruszyć w głąb ziemi. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły dzieciom: balonowe show Patrycji Lipińskiej i pokaz iluzjonistyczny Michelle Christian. 
Między kolejnymi atrakcjami dzieci mogły posilić się pieczoną kiełbaską z ogniska. 
Podopieczni wraz z wychowawcami składają serdeczne podziękowania sponsorom, dzięki którym wycieczka mogła się odbyć, a byli nimi: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Wyszkowie, Pani Marta Rutka i Agencja Ochrony EKOTRADE, pani Maria Rudzińska, Zakłady Mięsne Somianka państwo Henryka i Andrzej Rucińscy, Szkoły dla Dorosłych „Pascal” w Wyszkowie Pan Marcin Woźniak oraz Centrum Usług Wspólnych w Wyszkowie.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kształtują postawy do wartości (foto)

Kształtują postawy do wartości (foto)

Bardzo aktywnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017. Przede wszystkim realizujemy najważniejsze założenia polityki oświatowej. Jednym z priorytetów jest kształtowanie postaw do wartości oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych.
zobacz więcej
Jak pielęgnować stopy?

Jak pielęgnować stopy?

Współcześnie wizerunek kobiety bywa przedstawiany nierealistycznie. To samo tyczy się stóp. Błędem jest dążenie do tego, aby skóra na stopach wyglądała nienagannie i była mięciutka jak u niemowlęcia. Stopy codziennie bardzo dużo pracują, a nadmierne złuszczanie naskórka doprowadzi tylko do problemów. Pielęgnacja stóp — jak robić to dobrze?
zobacz więcej
Przelicz swoje świadczenie – to może się opłacić

Przelicz swoje świadczenie – to może się opłacić

Ważna informacja dla osób, które miały problem z udokumentowaniem swoich zarobków w ZUS. Emeryci, renciści oraz osoby z ustalonym kapitałem początkowym, którym Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie wliczył tych wynagrodzeń za część okresów pracy do ustalenia podstawy wymiaru świadczenia, powinni zwrócić się do ZUS. Ponowne przeliczenie emerytury, renty lub kapitału początkowego może podwyższyć wysokość świadczenia.
zobacz więcej
Wakacje w październiku - gdzie pojechać na wymarzony urlop? 3 propozycje

Wakacje w październiku - gdzie pojechać na wymarzony urlop? 3 propozycje

Jesień w Polsce to często chłód, szybko zapadający zmrok i deszcz. Przed taką aurą można jednak uciec i wybrać się na wakacje w październiku. Gdzie najlepiej wyjechać? Doskonałe warunki do plażowania i słoneczną pogodę można znaleźć w Maroko, na Cyprze i w gorącym Egipcie.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020