Wirtualna lekcja biologii (foto)

Od czytelników

Wirtualna lekcja biologii (foto)

10.03.2020
autor: ZSS w Brańszczyku
6 marca uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w wirtualnej lekcji. Dzięki specjalnym okularom mogli przenieść się w nowoczesny wymiar.
 
Dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas 1-4 zwiedzały dno oceanów i organizmy w nich żyjące, natomiast uczniowie ze starszych klas przenieśli się w niewidzialny dla ludzi gołym okiem świat bakterii i wirusów.
Lekcje wszystkim bardzo się podobały. Uczniowie serdecznie dziękują Akademii VR za niezwykle interesujące zajęcia.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Specjalne godziny na zakupy dla seniorów w Tesco

Specjalne godziny na zakupy dla seniorów w Tesco

Zgodnie z zaleceniami, osoby z grupy podwyższonego ryzyka powinny jak najmniej wychodzić z domów - jednak nie zawsze jest to możliwe. Aby wesprzeć osoby wymagające szczególnej uwagi, Tesco wprowadza specjalne godziny na zakupy dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, w szczególności dla osób starszych. Akcja prowadzona jest codziennie we wszystkich sklepach sieci handlowej w Polsce w godzinach 9-10.
zobacz więcej
Jeden wystaje, drugi się chowa (foto)

Jeden wystaje, drugi się chowa (foto)

Urząd miejski przygotował projekt nowej organizacji ruchu na wąskich uliczkach osiedla Ogródki. Pojawią się progi spowalniające, przejścia dla pieszych, ograniczenia prędkości do 30 km/h, na niektórych uliczkach wprowadzone zostanie pierwszeństwo przejazdu. Niezmiennie problemem pozostaje kwestia dzierżawy pasów działek wzdłuż ulic. Część mieszkańców podpisuje z gminą umowy, inni wolą przesunąć ogrodzenia. - Jeden wystaje, drugi się chowa i takie zęby się robią. Jak to będzie wyglądało? – dziwi się jeden z mieszkańców. Zdaniem Grzegorza Mościckiego gmina powinna sprzedać mieszkańcom działki, które i tak od lat są przez nich zajmowane.
zobacz więcej
Jasełka w Przedszkolu nr 1 (foto)

Jasełka w Przedszkolu nr 1 (foto)

Wieloletnią tradycją Przedszkola nr 1 są uroczyste jasełka w wykonaniu przedszkolaków. W dniach 13-16 grudnia już od progu przedszkola dało się wyczuć wyjątkową i magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
zobacz więcej
Z życia ZSS w Brańszczyku (foto)

Z życia ZSS w Brańszczyku (foto)

Uczniowie i przedszkolaki ZSS w Brańszczyku przygotowali się do zimowych ferii i propagują aktywny wypoczynek. Czas szybko biegnie, a szkoła żyje jeszcze świątecznymi wspomnieniami.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom