Ważne zmiany dla klientów Banku BPH

Od czytelników

Ważne zmiany dla klientów Banku BPH

23.10.2016
autor: Biuro Public Relations Bank BPH
Na początek listopada planowane jest połączenie wydzielonej części Banku BPH (bez kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych oraz TFI) z Alior Bankiem. Tym samym dokona się podział Banku BPH, który od tego momentu będzie obsługiwał wyłącznie klientów indywidualnych posiadających kredyty hipoteczne. Obsługa pozostałych produktów dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych będzie prowadzona przez Alior Bank. 
Do Alior Banku przeniesione zostaną wszystkie produkty i usługi poza kredytami hipotecznymi dla klientów indywidualnych, w tym m.in.: konta osobiste, karty, kredyty gotówkowe, produkty oszczędnościowe i inwestycyjne, rachunki i kredyty Kasy Mieszkaniowej Banku BPH oraz rachunki i fundusze inwestycyjne w Biurze Maklerskim. Ponadto Alior Bank przejmie wszystkie produkty dla klientów SME oraz klientów korporacyjnych, w tym: rachunki firmowe oraz produkty: kredytowe, depozytowe, oszczędnościowe, skarbowe, inwestycyjne, transakcyjne i finansowania handlu oraz faktoring. 
Zmiana nie będzie wymagać od klientów żadnych działań. Wszystkie umowy oraz warunki korzystania z produktów pozostają w mocy, w tym obowiązujące na dzień podziału opłaty, prowizje i wysokość oprocentowania. Nie zmienią się numery rachunków bankowych. Aktywne pozostaną wszystkie karty płatnicze, a do autoryzacji transakcji służyć będą te same kody PIN co dotychczas. 
W dniu podziału do Alior Banku zostaną też włączone wszystkie oddziały i placówki partnerskie Banku BPH, które zachowają przez pewien czas oznakowanie Banku BPH. Dotychczasowi klienci Banku BPH – w zakresie produktów przeniesionych do Alior Banku – będą obsługiwani wyłącznie w oddziałach oznaczonych logo Banku BPH. Natomiast do połączenia operacyjnego obsługa tych produktów nie będzie możliwa w oddziałach i placówkach partnerskich z logo Alior Banku.
Osoby, które spłacają obecnie kredyt hipoteczny w Banku BPH i posiadają inne produkty tego banku, będą zarówno klientami Banku BPH (kredyt hipoteczny), jak i Alior Banku (pozostałe produkty).
Szczegóły dotyczące zmian wynikających z planowanej fuzji prawnej wydzielonej części Banku BPH z Alior Bankiem zostaną przekazane klientom listownie, e-mailowo oraz za pośrednictwem bankowości internetowej. Można je również znaleźć na stronie www.zmianywbanku.bph.pl.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Słoneczny piknik w ZDZ (foto)

Słoneczny piknik w ZDZ (foto)

W niedzielę 12 czerwca w przedszkolu Nasze Bambino i I Językowej Szkole Podstawowej „Language” odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jak co roku  przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami zostali zaproszeni na Piknik Rodzinny.
zobacz więcej
Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

Pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka odbyła się 29 listopada w Przedszkolu nr 7 w Wyszkowie. To szczególnie ważne wydarzenie dla nowo przyjętych dzieci i ich rodziców.
zobacz więcej
Pomnik prawdy historycznej

Pomnik prawdy historycznej

Słusznie Krzysztof Sobieski zwraca uwagę na napiętą sytuację polityczną, w której przyszło Wyszkowowi stawiać pomnik „żydowski” (NW 09/18). Zastrzega się przy tym, że nie jest antysemitą, jednakże nie chciałby być z gwiazdą żydowską kojarzony. Gwiazda Dawida bowiem stanowi istotną część zaprojektowanej kompozycji przestrzennej upamiętniającej przedwojennego burmistrza Wyszkowa uhonorowanego medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. W ten sposób artysta zaakcentował człowieczy odruch Stanisława Wolskiego. Nasuwa się tu porównanie do słynnego już pomnika Jana Pawła II we Francji, który miano pozbawić krzyża akcentującego chrześcijańskość postaci. Gwiazda razi nie tylko p. K.S., ale czy jej usunięcie nie byłoby zbyt daleką ingerencją w dzieło sztuki? Stwierdza p. K.S. (cytat z relacji NW): - „W tej napiętej sytuacji politycznej, jak to się źle kojarzy pomnik z tą gwiazdą”.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: Zamiarem Gminy nie jest reaktywowanie SP4

LIST DO REDAKCJI: Zamiarem Gminy nie jest reaktywowanie SP4

Szanowni Mieszkańcy Wyszkowa,
 
dochodzą do nas głosy, że nasza akcja reaktywacja SP4 odniosła sukces. Bardzo tego pragniemy, ale na razie tak nie jest.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan