W SP2 była zabawa, wiele się działo! (foto)

Od czytelników

W SP2 była zabawa, wiele się działo! (foto)

06.06.2018
autor: Emilia Biernacka
30 maja cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 świętowała Dzień Dziecka. Dzięki hojności Rady Rodziców, uczniowie wspaniale bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, malowali buzie czy wykonywali figurki z podłużnych balonów.
Łasuchy mogły skosztować waty cukrowej, popcornu i mleka smakowego. Chętni główkowali w kąciku szachowym, aktywni brali udział w zawodach sportowych i tańcu zumby. Gościliśmy także przedstawicieli policji oraz pana leśnika, który objaśniał tajemnice przyrody. Wszyscy uczniowie otrzymali słodycze i lody.
Serdecznie dziękujemy za atrakcje przygotowane przez naszych rodziców i sponsorów. Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji na szkolnej stronie internetowej.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja (foto)

Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja (foto)

Konstytucja jest bardzo ważnym dokumentem. Każdy obywatel powinien wiedzieć, jaką pełni funkcję i co zmieniło w życiu Polaków jej ustanowienie. Doskonałą okazją, by sobie to uświadomić, są obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym miały one miejsce 27 maja. 
zobacz więcej
Sportowy sukces ucznia ZSS w Brańszczyku

Sportowy sukces ucznia ZSS w Brańszczyku

W niedzielę 11 czerwca Beniamin Mróz, uczeń Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczył w III Rodzinnych Mistrzostwach Mazowsza w Dwuboju Stołowym (gra w szachy i tenisa stołowego) o Puchar Kolei Mazowieckich. Turniej odbył się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Karczewie. W kategorii wiekowej do lat 16 Beniamin zajął 3. miejsce!
zobacz więcej
Inauguracja roku szkolnego w „Koperniku”

Inauguracja roku szkolnego w „Koperniku”

1 września na placu apelowym w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Na początku uroczystości społeczność szkolna minutą ciszy oddała hołd poległym w II Wojnie Światowej. Recytacja słów piosenki „Biały krzyż” Krzysztofa Klenczona w wykonaniu uczennicy Martyny Nasiadko przypomniała o ofiarach walki za ojczyznę.
zobacz więcej
Zabawa karnawałowa w Leszczydole Starym (foto)

Zabawa karnawałowa w Leszczydole Starym (foto)

W Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym odbyła się zabawa karnawałowa. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, frekwencja była wysoka. Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
mrówka - nowe godziny
Bricomarche
manhattan
manhattan