W Bajce się nie nudzą (foto)

Od czytelników

W Bajce się nie nudzą (foto)

04.02.2020
autor: Przedszkole nr 9
Na nudę nie mogą narzekać dzieci z Przedszkola nr 9 Bajka. Ostatnio przyjmowały gości, bawiły się na balu karnawałowym i odwiedziły bibliotekę.
 
Goście
28 stycznia gościliśmy uczniów z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wyszkowie. Uczniowie obejrzeli przedstawienie zimowe w wykonaniu dzieci z grupy „Tygryski”. Następnie dzieci z grupy „Tygryski” i „Biedronki”  zaprosili uczniów do wspólnych zabaw integracyjnych. Poprzez wspólną zabawę uczymy dzieci w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, serdeczności, a to owocuje akceptacją i życzliwym stosunkiem wobec innych ludzi.
 
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy to przez dzieci niezwykle długo wyczekiwany dzień.  W środę 29 stycznia nasze przedszkolaki bawiły się na balu wspólnie z Panem Sprężynką. A było wiele atrakcji: tańce w parach, wygibańce, zabawy ruchowe, konkursy z nagrodami i sztuczki magiczne, łapanie baniek na czas i ilość. Oczywiście był i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.
 
Dzieci w bibliotece
W czwartek 30 stycznia dzieci z grupy „Biedronki”, „Tygryski” i „Kotki” uczestniczyły w lekcji bibliotecznej „O kształtach i zdrowym odżywianiu w krainie Kubusia Puchatka” zorganizowanej w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie. Pani Beata wraz z dziecięcym bohaterem Kubusiem Puchatkiem utrwaliła z dziećmi zasady zdrowego odżywiania.  Dzieci ułożyły piramidę zdrowego żywienia, brały udział w zabawie ruchowej oraz wyklejały wesołą marchewkę. Serdecznie dziękujemy za kolejną ciekawą lekcję.
AKFinanse 728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020
Zitcom