Urzędnicy i policjanci rozwożą maseczki seniorom!

Od czytelników

Urzędnicy i policjanci rozwożą maseczki seniorom!

04.05.2020
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Akcja „Maseczka dla Seniora” prowadzona przez Gminę Wyszków cieszy się ogromny zainteresowaniem. Przez pierwsze cztery dni do Urzędu Miejskiego w Wyszkowie zgłosiło się przeszło 600 osób.
 
Urzędnicy dokładają wszelkich starań, aby seniorzy otrzymali maseczki jak najszybciej, co zważywszy na duży obszar, jakim jest nasza gmina, jest trudne do wykonania. Pomoc zaoferowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, którzy od środy, wspólnie z pracownikami wyszkowskiego urzędu, dostarczają maseczki.  
Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu przedsiębiorca pochodzący z Wyszkowa, ale niemieszkający tu od ponad 20 lat, ofiarował na ręce Przewodniczącej Rady Miejskiej 3000 maseczek!
Co powinien zrobić senior, aby otrzymać maseczkę? Wystarczy zadzwonić pod numer (29) 743-77-13 i podać swój adres zamieszkania. Pracownicy Urzędu Miejskiego lub Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie dostarczą je w przeciągu 24 h w dni robocze (zostawią na wycieraczce przed drzwiami, bądź wrzucą do skrzynki pocztowej).
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom