Urząd Skarbowy: Zmiany dla firm

Od czytelników

Urząd Skarbowy: Zmiany dla firm

20.09.2018
autor: Urząd Skarbowy w Wyszkowie
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 26 września 2018 roku w Wyszkowie. 
 
W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm. 
W spotkaniu udział weźmie m.in. Marek Zagórski – Minister Cyfryzacji, Małgorzata Oleszczuk – Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Zbigniew Grzymała – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.
Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci 
z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.
 
Zarejestruj się już dziś!
 
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom