Uczniowie ze Skłodowskiej rozpoczęli wakacje (foto)

Od czytelników

Uczniowie ze Skłodowskiej rozpoczęli wakacje (foto)

21.06.2019
autor: Zespół Szkół nr 1
19 czerwca 626 uczniów z 21 klas Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie zakończyło rok szkolny 2018/19.
 
W uroczystości, która odbyła się w sali gimnastycznej, udział wzięli przedstawiciele władz powiatowych: Anna Dopadko – po. naczelnika wydziału edukacji, Danuta Rogalska – przewodnicząca Rady Rodziców, ksiądz Karol Skrodzki, a także dyrekcja, nauczyciele i cała społeczność szkolna.
Dzień zakończenia roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu szkoły. Po 10 miesiącach pracy rozpoczynają się upragnione wakacje. Ostatni dzień roku szkolnego to również czas podsumowań i refleksji. A było co podsumowywać. 42 uczniów z liceum, technikum i branżowej szkoły I stopnia otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Siedmiu uczniów osiągnęło 100% frekwencję. Najwyższą średnią w szkole uzyskały Patrycja Torbińska z II Liceum Ogólnokształcącego – 5,78 oraz Magdalena Branicka z Technikum Nr 1 – 5,44, które zostały zgłoszone do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/20.
Podczas uroczystości podsumowano także pierwszy etap projektu „Pupils teach Pupils”, który nasza szkoła realizuje razem ze szkołami z 5 państw UE: Hiszpanią, Holandią, Rumunią, Niemcami i Turcją. Uczestnicy projektu otrzymali certyfikaty, a ich rodzice szczególne podziękowania za zaangażowanie na rzecz projektu i szkoły.
Uroczystość uatrakcyjniły piosenki wykonane przez uczennice klasy II LOL Katarzynę Kalinowską i Angelikę Wawryłę.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom