Uczniowie u przedszkolaków (foto)

Od czytelników

Uczniowie u przedszkolaków (foto)

23.01.2017
autor: Przedszkole nr 9
W Przedszkolu nr 9 gościliśmy uczniów z klasy Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz uczniów z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, wraz z nauczycielkami. Celem spotkania była integracja przedszkolaków z uczniami, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji.
Wyjątkowy nastrój, scenografia, stroje dzieci sprawiły, że zaproszeni goście z zainteresowaniem obejrzeli jasełka w wykonaniu dzieci 6-letnich z grupy „Tygryski”. Jasełka wprawiły wszystkich w zaczarowany nastrój, który, mamy nadzieję, będzie nam towarzyszył przez cały rok.
Po przedstawieniu uczniowie poprzez zabawy w sali „Tygrysków” przypomniały sobie, jak było w przedszkolu. Absolwenci miło wspominali czas spędzony w przedszkolu, jednak z ochotą wracali do szkoły.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bezpiecznie na wsi: konkurs dla dzieci

Bezpiecznie na wsi: konkurs dla dzieci

KRUS zaprasza dzieci do udziału w 9. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
zobacz więcej
W rocznicę bohaterskiej śmierci

W rocznicę bohaterskiej śmierci

W sobotę 17 września na uroczystość w 65. rocznicę bohaterskiej śmierci Franciszka Kmiołka, Juliana Nasiadki oraz Franciszka Ampulskiego, żołnierzy NZW z oddziału por. Jana Kmiołka zapraszają rodziny i przyjaciele.
zobacz więcej
Patriotyzm w poezji (foto)

Patriotyzm w poezji (foto)

W związku z kolejną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości i 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej młodzież Zespołu Szkół Nr 1 podjęła szereg różnorodnych działań. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali wystawy, gazetki okolicznościowe oraz montaże słowno-muzyczne, prezentujące piękno języka ojczystego i postawy patriotyczne. Wspólnie odkrywaliśmy wartości tkwiące w tradycji, przeszłości naszego kraju oraz kultywowaliśmy pamięć o wydarzeniach, które zmieniły losy ojczyzny.
zobacz więcej
Norwid po raz kolejny najlepszy na Mazowszu

Norwid po raz kolejny najlepszy na Mazowszu

Już po raz dwunasty w Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego mieszczącym się w dawnym Domu Bankowym Wilhelma Landaua w Warszawie najbardziej aktywni nauczyciele i uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostali uhonorowani przez NBP i FMP za realizację projektów edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości w roku szkolnym 2016/2017.
zobacz więcej
Zitcom