Od czytelników

1 / 6

Turniej zuchowy - sportowy (foto)

07.06.2016
autor: pwd. Paulina Kalinowska 6 WGZ „Gaduły”
Zuchy z Hufca ZHP Wyszków w sobotę 4 czerwca świętowały Dzień Dziecka, biorąc udział w turnieju sportowym zorganizowanym przez dh. Klaudię Zając z 6 WGZ „Gaduły”. 
Program był bogaty w wyjątkowe atrakcje, które w rezultacie przyniósł dzień pełen wrażeń. Lokalni sportowcy: UKS Loczki Wyszków, Rhinos Wyszków, Wyszków Football Club poprowadzili dla nas rozgrzewkę, rozgrywki i konkurencje sportowe. Zuchy uczestniczyły również w zajęciach zumby i zabawach integracyjnych opierających się na metodzie klanzy. Nie obyło się również bez przymierzania strojów drużyny footbolowej i zbierania autografów od sportowców. Około siedemdziesięciu uczestników spisało się na medal i z pewnością ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci. 
Dziękujemy UKS Loczkom Wyszków, Rhinos Wyszków, Wyszków Football Club, Marcie Bartkiewicz i Marlenie Rybak za poprowadzenie zajęć na turnieju, Kamilowi Kowalczykowi za piękne zdjęcia, dyrekcji CEZiU „Kopernik” za użyczenie miejsca na naszą imprezę.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

Pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka odbyła się 29 listopada w Przedszkolu nr 7 w Wyszkowie. To szczególnie ważne wydarzenie dla nowo przyjętych dzieci i ich rodziców.
zobacz więcej
Konferencja podsumowująca staż w Granadzie (foto)

Konferencja podsumowująca staż w Granadzie (foto)

Konferencja podsumowująca staż zagraniczny uczniów CEZiU „Kopernik” w ramach projektu Erasmus+ „Solidny zawód sposobem na sukces na europejskim rynku pracy” odbyła się 30 listopada. Uroczystość prowadzili Adrian Kałuski z IV TPS i Radosław Rakowski z IV TE.
zobacz więcej
Rolnictwo jutra zaczyna się dziś (foto)

Rolnictwo jutra zaczyna się dziś (foto)

- to tytuł konferencji, na którą w niedzielę 1 marca zaprosili Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie. „Cieszę się, że placówki edukacyjne w naszym rejonie inicjują cenne i pożyteczne przedsięwzięcia, których celem jest zrównoważony rozwój obszarów wiejskich” – napisał w liście marszałek Adam Struzik.
zobacz więcej
Kolonie zaprzyjaźnionych parafii (foto)

Kolonie zaprzyjaźnionych parafii (foto)

Dwie zaprzyjaźnione parafie, Sanktuarium św. Idziego w Wyszkowie oraz parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie, zorganizowały wypoczynek integracyjny dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin z obu miast. Kolonie te odbyły się w Murzasichlu w dniach 20-27 lipca pod kierownictwem księży Karola Skrodzkiego i Mateusza Cymka. W wyjeździe uczestniczyło w sumie 106 osób. Czas wypełniały liczne atrakcje: od górskich wędrówek po wspólne gry i zabawy integracyjne.
zobacz więcej
Zitcom