Od czytelników

1 / 6

Turniej zuchowy - sportowy (foto)

07.06.2016
autor: pwd. Paulina Kalinowska 6 WGZ „Gaduły”
Zuchy z Hufca ZHP Wyszków w sobotę 4 czerwca świętowały Dzień Dziecka, biorąc udział w turnieju sportowym zorganizowanym przez dh. Klaudię Zając z 6 WGZ „Gaduły”. 
Program był bogaty w wyjątkowe atrakcje, które w rezultacie przyniósł dzień pełen wrażeń. Lokalni sportowcy: UKS Loczki Wyszków, Rhinos Wyszków, Wyszków Football Club poprowadzili dla nas rozgrzewkę, rozgrywki i konkurencje sportowe. Zuchy uczestniczyły również w zajęciach zumby i zabawach integracyjnych opierających się na metodzie klanzy. Nie obyło się również bez przymierzania strojów drużyny footbolowej i zbierania autografów od sportowców. Około siedemdziesięciu uczestników spisało się na medal i z pewnością ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci. 
Dziękujemy UKS Loczkom Wyszków, Rhinos Wyszków, Wyszków Football Club, Marcie Bartkiewicz i Marlenie Rybak za poprowadzenie zajęć na turnieju, Kamilowi Kowalczykowi za piękne zdjęcia, dyrekcji CEZiU „Kopernik” za użyczenie miejsca na naszą imprezę.
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pożegnanie: Jan Świderek ( 1934 – 2017)

Pożegnanie: Jan Świderek ( 1934 – 2017)

Niedawno pożegnaliśmy długoletniego dyrektora Szkoły Podstawowej w Leszczydole -Nowinach p. Jana Świderka. Był nie tylko dyrektorem, ale przede wszystkim nauczycielem i wychowawcą wielu pokoleń uczniów z Leszczydołu- Nowin. Wpisał się na trwałe w historię tej miejscowości. Jest jej cząstką. Na zawsze pozostanie po nim ślad.
zobacz więcej
Jasełka w Przedszkolu nr 1 (foto)

Jasełka w Przedszkolu nr 1 (foto)

Wieloletnią tradycją Przedszkola nr 1 są uroczyste jasełka w wykonaniu przedszkolaków. W dniach 13-16 grudnia już od progu przedszkola dało się wyczuć wyjątkową i magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
zobacz więcej
Koniec konsultacji w sprawie kart do głosowania

Koniec konsultacji w sprawie kart do głosowania

Zakończyły się prowadzone przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze konsultacje kształtu kart do głosowania w wyborach samorządowych w 2018 roku. Po wakacjach zostanie ogłoszony. PKW planuje zaprezentowanie ostatecznych wzorów kart jesienią bieżącego roku. 
zobacz więcej
Sztuka łączy pokolenia (foto)

Sztuka łączy pokolenia (foto)

Rodzina i pan domu,odbywający wyimaginowany spacer na Kopiec Kościuszki, dwie córki- pensjonarki, dorosły syn, który uwodzi służącą i wreszce ona, nieugięta strażniczka rodzinnej moralności. Znamy ich dobrze, to Dulscy, bohaterowie sztuki „ Moralność pani Dulskiej” G. Zapolskiej. Postać tytułowej bohaterki weszła na trwałe do swiadomości, a słowo „dulszczyzna” stało się najlapidarniejszym określeniem mieszczańskiej obłudy.” Z tą właśnie propozycją przybyli do naszej szkoły niezwykli wykonawcy, aktorzy teatru „Pomimo”, działającego przy Domu Dziennego Pobytu „ Senior”w Wyszkowie, którego kierowniem jest Dorota Wojtkowska.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku