Sukces zawodników wyszkowskiego ośrodka

Od czytelników

Sukces zawodników wyszkowskiego ośrodka

16.06.2016
autor: SOSW Wyszków
14 czerwca uczniowie naszej szkoły: Mateusz Mierzejewski, Anna Janusz, Mateusz Masalski, Julia Filipiak, Joanna Kisiel, Małgorzata Lewandowska wzięli udział w XVII Międzypowiatowym Mitingu Lekkoatletycznym Osób Niepełnosprawnych w Pułtusku, zorganizowanym przez Zarząd Powiatu Pułtuskiego i SOS-W w Pułtusku. 
W tym roku do rywalizacji sportowej stanęło 12 drużyn, rywalizujących o medale w następujących dyscyplinach: bieg na 100m, 200m i 400m, rzut piłeczką palantową i skok w dal z miejsca i rozbiegu.
Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 12 medali, w tym 7 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe, a najlepszym lekkoatletą w tym roku została Anna Janusz, zdobywając trzy złota w biegu na 200m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową w swojej kategorii wiekowej. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Sportowa paraolimpiada (foto)

Sportowa paraolimpiada (foto)

28 września uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w IV Sportowej Paraolimpiadzie pod Dębami w Ostrówku. Organizatorzy imprezy to Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku oraz Powiat Wołomiński. 
zobacz więcej
Patroni naszych ulic (foto)

Patroni naszych ulic (foto)

W niedzielne południe 13 listopada 2016 r. uczniowie klasy 2B Gimnazjum nr 1 wzięli udział w akcji IPN-u „Patroni naszych ulic”.
zobacz więcej
Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

W ramach PO WER słuchacze oraz nauczyciele kształcenia zawodowego z Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie uczestniczyli w stażu zagranicznym zrealizowanym dzięki funduszom europejskim. Projekt pt. „Zagraniczny staż słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie kluczem do sukcesu szkolnictwa zawodowego” otrzymał dofinansowanie za pośrednictwem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie. Grupa 17 słuchaczy kursów kwalifikacyjnych A.36, A.65, szkoły policealnej technik rachunkowości realizowała trzytygodniowy staż, natomiast 12 nauczycieli kształcenia zawodowego uczestniczyło w tzw. job shadowing w Granadzie.
zobacz więcej
Wakacyjna wyprawa do Lublina (foto)

Wakacyjna wyprawa do Lublina (foto)

Kontynuując atrakcyjne rozpoczęcie wakacji, w pięć dni po spływie kajakowym rzeką Omulew i wycieczce na forty różańskie, naszą streetworkerską grupą „Grajcyli skład” ruszyliśmy na zwiedzanie Lublina i jego atrakcji.
zobacz więcej
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
fotobudka star