Spotkanie wielkanocne w OREW

Od czytelników

Spotkanie wielkanocne w OREW

03.04.2018
autor: Dyrekcja i pracownicy OREW
W Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Wyszkowie miało miejsce doroczne spotkanie wielkanocne, w którym wzięli udział wychowankowie i ich rodziny oraz dyrekcja i pracownicy OREW.
Dyrektor OREW Iwona Paszkiewicz opowiedziała o tradycjach wielkanocnych, złożyła wszystkim zebranym życzenia z okazji zbliżających się świąt. Rodzinna atmosfera zapanowała przy śniadaniu wielkanocnym. Na naszym stole zagościło świąteczne menu: potrawy z jajek, mazurek i inne klasyczne dania, które kusiły zarówno smakiem, jak i wyglądem. Następnie odbyły się warsztaty dla rodziców. Mamy pod okiem naszych pań wykonały piękne ozdoby świąteczne – koszyki i pisanki, które wychowankowie zabrali ze sobą do domów. Rodzinne spotkanie umiliło wszystkim przedświąteczny czas, pozwoliło nam na wspólne spędzenie kilku godzin w ciepłej, wyjątkowej atmosferze.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i obecność w życiu ośrodka.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
„Razem nad morzem” (foto)

„Razem nad morzem” (foto)

W dniach 22 – 25 maja uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku wraz z opiekunami uczestniczyli  w edukacyjno – terapeutycznej wycieczce nad polskie morze. Począwszy od dnia wyjazdu każdy kolejny dzień obfitował w wiele atrakcji turystycznych.
zobacz więcej
Codzienność bez barier płatniczych (kampania informacyjna)

Codzienność bez barier płatniczych (kampania informacyjna)

Każdy ma swój ulubiony sklep spożywczy, ulubioną fryzjerkę czy piekarnię. Polacy lubią wracać w te same miejsca – tam, gdzie zakupy wiążą się z wygodą. Zwykle są to punkty blisko domu, u sprawdzonych przedsiębiorców, którzy ułatwiają codzienne sprawunki. Nauczeni komfortu klienci oczekują wysokiego poziomu obsługi od innych punktów usługowych i sklepów. Chcą też, by zapewniły go urzędy.
zobacz więcej
Pierwszaki z Leszczydołu-Nowin przyjęte do szkolnej rodziny (foto)

Pierwszaki z Leszczydołu-Nowin przyjęte do szkolnej rodziny (foto)

27 października był dniem szczególnym dla uczniów klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach. Zostali pasowani, złożyli ślubowanie i oficjalnie stali się pełnoprawnymi członkami szkolnej rodziny. Świadkami tego wydarzenia był dyrektor szkoły p. Krzysztof Ochmański, rada rodziców z p. Edytą Boroń na czele, sołtys p. Bożena Grzegorczyk, nauczyciele, rodzice pierwszoklasistów i uczniowie. Oczywiście bohaterami uroczystości byli uczniowie klasy I. Były wiersze, piosenki, życzenia, słowa wsparcia od starszych kolegów oraz mnóstwo prezentów. A na zakończenie słodki poczęstunek. 
zobacz więcej
Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym (foto)

Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym (foto)

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym odbyły się w piątek 10 listopada.
zobacz więcej