Spotkanie w 45-lecie matury (foto)

Od czytelników

Spotkanie w 45-lecie matury (foto)

23.09.2017
autor: Uczestnicy spotkania
Po raz dziesiąty spotkali się we własnym gronie absolwenci Liceum Ogólnokształcącego wtedy nr 60, którzy maturę zdawali w 1972 r. Tym razem ich spotkanie odbyło się w dniach 16-17 września w ośrodku w Łazach, w 45-lecie egzaminu maturalnego. Przyjechało 28 osób.
Pierwszy raz spotkali się w 2005 r. w Rekowie na Kaszubach, korzystając z zaproszenia Waldka Iniarskiego, po III Zjeździe Absolwentów LO. Spotkanie było niezwykle udane i od tej pory koleżanki i koledzy powtarzają to co roku (odliczając ogólne Zjazdy Absolwentów LO), na 2-3 dni wyjeżdżając do różnych miejsc w Polsce. W tym roku wybrali miejsce położone blisko Wyszkowa, dzięki czemu wyszkowianie dysponujący ograniczonym czasem  mogli wpaść choć na kilka godzin. 
Był szampan, ognisko, spacery po lesie (grzyby znajdowano co krok), wspominki, rozmowy, serdeczna atmosfera. Ustalono, że kolejne spotkanie odbędzie się za rok w Broku.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kochana Babciu, kochany Dziadku! (foto)

Kochana Babciu, kochany Dziadku! (foto)

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach 23 stycznia odwiedzili niecodzienni goście – babcie i dziadkowie. Z okazji ich święta najmłodsi uczniowie z klas 0 – III zorganizowali uroczyste spotkanie. Prezenty przygotowali sami. Także występy artystyczne i słodki poczęstunek (tu nieoceniona pomoc rodziców). Dziadkowie byli bardzo zadowoleni i mile zaskoczeni. Aż miło było popatrzeć na tę międzypokoleniową integrację. Przygotowaniami kierowały wychowawczynie uczniów: Jolanta Piątkowska, Elżbieta Szymańska, Jolanta Karaśkiewicz, Agnieszka Kowalska, Magdalena Nieborek. 
zobacz więcej
Pojechali, zobaczyli i zadowoleni do Nowin wrócili (foto)

Pojechali, zobaczyli i zadowoleni do Nowin wrócili (foto)

„Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie…” - tak o tym pięknym mieście śpiewali legendarni już Szczepcio i Toncio. A że to jest nie tylko piękne, ale i magiczne miasto  przekonała się grupa pielgrzymów z Leszczydołu-Nowin.
zobacz więcej
Witaj, święty Mikołaju! (foto)

Witaj, święty Mikołaju! (foto)

Spotkanie z Mikołajem, Dziadkiem Mrozem, wystrzelenie swojej gwiazdki w niebo, zniszczenie złych uczynków, nade wszystko przekazanie swoich gwiazdkowych listy marzeń – to było udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2, które odwiedziły Krainę Świętego Mikołaja w Kołacinku.
zobacz więcej
Rower dla Jakuba z Przedszkola nr 9

Rower dla Jakuba z Przedszkola nr 9

Jakub Napora z Przedszkola nr 9 „Bajka” w Wyszkowie, z grupy „Biedronek” wygrał nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Jak Kaktus i Mały ratują świat cały”, w kategorii indywidualnej.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom