Spotkanie w 45-lecie matury (foto)

Od czytelników

Spotkanie w 45-lecie matury (foto)

23.09.2017
autor: Uczestnicy spotkania
Po raz dziesiąty spotkali się we własnym gronie absolwenci Liceum Ogólnokształcącego wtedy nr 60, którzy maturę zdawali w 1972 r. Tym razem ich spotkanie odbyło się w dniach 16-17 września w ośrodku w Łazach, w 45-lecie egzaminu maturalnego. Przyjechało 28 osób.
Pierwszy raz spotkali się w 2005 r. w Rekowie na Kaszubach, korzystając z zaproszenia Waldka Iniarskiego, po III Zjeździe Absolwentów LO. Spotkanie było niezwykle udane i od tej pory koleżanki i koledzy powtarzają to co roku (odliczając ogólne Zjazdy Absolwentów LO), na 2-3 dni wyjeżdżając do różnych miejsc w Polsce. W tym roku wybrali miejsce położone blisko Wyszkowa, dzięki czemu wyszkowianie dysponujący ograniczonym czasem  mogli wpaść choć na kilka godzin. 
Był szampan, ognisko, spacery po lesie (grzyby znajdowano co krok), wspominki, rozmowy, serdeczna atmosfera. Ustalono, że kolejne spotkanie odbędzie się za rok w Broku.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rocznica obławy w Jurgach (foto)

Rocznica obławy w Jurgach (foto)

16 września 1951 r. w pobliżu nieistniejącej już dzisiaj leśniczówki w Jurgach miały miejsce dramatyczne wydarzenia. Tu została otoczona i zlikwidowana ostatnia grupa kadrowa z oddziału por. Jana Kmiołka ps. Wir w składzie: Franciszek Kmiołek ps. Bogdan, Franciszek Ampulski ps. Skra i Julian Nasiadko ps. Ostry.
zobacz więcej
Zespół Szkół uroczyście podsumował I semestr (foto)

Zespół Szkół uroczyście podsumował I semestr (foto)

W WOK „Hutnik” 30 stycznia odbyła się uroczystość podsumowania nauki po I semestrze roku szkolnego 2016/17 Zespołu Szkół na Polonezie. Na spotkanie licznie przybyli wyróżnieni w nauce uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, rada rodziców szkoły.
zobacz więcej
Na wakacje po uśmiech

Na wakacje po uśmiech

W ramach programu „Na wakacje po uśmiech” od 24 lipca do 6 sierpnia 45-osobowa grupa dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego wypoczywała na koloniach nad morzem, w malowniczo położonym ośrodku wczasowo – kolonijnym ALGA w Sztutowie. Program współfinansował Zarząd Województwa Mazowieckiego, a zrealizował oddział rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Wyszkowie.
zobacz więcej
Wzrasta wysokość składek, które opłacają przedsiębiorcy

Wzrasta wysokość składek, które opłacają przedsiębiorcy

Minimalną wysokość składek opłacanych przez przedsiębiorców na ubezpieczenia społeczne oblicza się. korzystając z kwoty minimalnego wynagrodzenia lub prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia za pracę. Od stycznia wzrasta ich wysokość, wzrosną więc także opłacane składki.
zobacz więcej
ITAMED
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
ITAMED