Spędziły noc w przedszkolu (foto)

Od czytelników

Spędziły noc w przedszkolu (foto)

16.06.2019
autor: Przedszkole nr 9
Wieczór oraz noc z 14 na 15 czerwca na długo pozostanie w pamięci dzieci z grupy 5- i 6-latków „Biedronki”. Aby przedszkolaki jak najmilej wspominały ostatnie dni przez wakacjami, panie Agnieszka Sienkiewicz i Małgorzata Szumowska zorganizowały zieloną noc, czyli test na samodzielność i wielką przygodę.
 
Gdy wybiła godz. 19, po krótkim pożegnaniu z rodzicami, zebraliśmy się w sali, gdzie najpierw złożyliśmy uroczystą przysięgę, że tego wieczoru nie będziemy narzekać i płakać, ale będziemy się wyśmienicie bawić i uśmiechać. Następnie zamieniliśmy rysunek bezludnej wyspy w wyspę zamieszkaną przez przedszkolaki. W dalszej kolejności dzieci samodzielnie przygotowały kolację. Była wyśmienita, wszystko zjedzone, czas na dalsze zabawy. Najpierw rozwiązywanie krzyżówki, potem dyskoteka przy światłach latarek. Kolejne zadanie to odszukanie mapy potrzebnej do odkrycia ukrytego skarbu. Okazało się, że skrzynia skarbów ukryta była na placu przedszkolnym i aby ją odszukać potrzebne były latarki.
Kolejnym etapem zielonej nocy była wieczorna toaleta oraz wieczór filmowy na leżaczkach. Po północy wszystkie dzieci smacznie już spały, aby rano przywitać panie szczęśliwymi uśmiechami. Po porannej toalecie, śniadaniu nadszedł czas na porządkowanie sali i zabawę.
Zielona noc bardzo się wszystkim podobała, dzieci szczęśliwe, pełne wrażeń wróciły z rodzicami do domu. Wśród komentarzy najczęściej padało stwierdzenie „To był najpiękniejszy i najfajniejszy dzień w moim życiu”. Gratulujemy wszystkim odważnym przedszkolakom!
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Konferencja z udziałem ministra Macierewicza

Konferencja z udziałem ministra Macierewicza

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w pobliskich Urlach zaprasza 4 lutego na konferencję naukową „Klasy wojskowe w aspekcie obrony terytorialnej kraju” z udziałem ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.
zobacz więcej
Środki chemiczne to nie zabawa (foto)

Środki chemiczne to nie zabawa (foto)

Rozdanie nagród w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!” odbyło się 5 czerwca o godz. 10 w sali Zarządu Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Nagrody wręczyli: starosta Bogdan Pągowski, dyrektor oddziału regionalnego KRUS w Warszawie Joanna Bala i kierownik placówki terenowej KRUS w Wyszkowie Jerzy Żukowski.
zobacz więcej
Sukcesy na szachowych mistrzostwach (foto)

Sukcesy na szachowych mistrzostwach (foto)

Uczniowie ZSS w Brańszczyku w niezwykły sposób uczcili Święto Odzyskania Niepodległości – 11 listopada. Nie tylko wzięli udział w VII Mistrzostwach Powiatu Wyszkowskiego w Szachach, ale zajęli również wysoko punktowane miejsca w klasyfikacji indywidualnej.
zobacz więcej
Matematycy z Gimnazjum nr 2 na UKSW (foto)

Matematycy z Gimnazjum nr 2 na UKSW (foto)

Uczniowie klasy III b Gimnazjum nr 2 realizującej eksperyment pedagogiczny „Odkrywamy matematykę. Odkrywamy fizykę”, wraz z opiekunami Jolantą Sarnacką i Jadwigą Gerek, uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Matematyczno – Przyrodniczy, Szkoła Nauk Ścisłych. Uczelnia jest opiekunem merytorycznym eksperymentu.
zobacz więcej
Mrówka - styczeń - luty 2020
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku