Od czytelników

1 / 8

Słoneczny piknik w ZDZ (foto)

12.06.2016
autor: ZDZ CK w Wyszkowie
W niedzielę 12 czerwca w przedszkolu Nasze Bambino i I Językowej Szkole Podstawowej „Language” odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jak co roku  przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami zostali zaproszeni na Piknik Rodzinny. 
Przy pięknej, słonecznej pogodzie dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem  obejrzeli przedstawienie w języku angielskim pt. „Goldilocks and Three Bears”, przygotowane przez uczniów klas pierwszych. Odwiedzili klub kulinarny, gdzie można było przygotować wspaniałe owocowe szaszłyki. W kąciku fryzjerskim, obleganym przez mamy i córki, można było od ręki zmienić fryzurę. Uczennice I Technikum Poligraficzno-Usługowego i IV Liceum Ogólnokształcącego wyczarowywały niezwykłe fryzury i wspaniałe makijaże dziecięce. W klubie chemika dzieci obserwowały wybuch wulkanu. W kąciku angielskim zapanowało wielkie poruszenie, gdy niespodziewanie odwiedziła nas królowa brytyjska.  Rodzice z zainteresowaniem  słuchali o metodach nauczania języka angielskiego stosowanych w I Językowej Szkole Podstawowej w Wyszkowie. Można było zrobić sobie z królową  zdjęcie i napić się angielskiej herbaty. 
Na boisku szkolnym odbył się mecz piłki nożnej z udziałem tatusiów z dwóch drużyn: I JSP i Nasze Bambino. Walka była bardzo zaciekła, a poziom gry nie odbiegał od poziomu Euro 2016. Podczas pikniku można było podziwiać pokaz zumby w wykonaniu przedszkolaków i uczniów. Nie zabrakło pokazu mody ekologicznej oraz wspaniałego pokazu tańca towarzyskiego. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali z rąk pana dyrektora Dariusza Glinki pamiątkowe dyplomy i nagrody. Licznie zgromadzeni goście bawili się przy muzyce Bąbla Ziąbla, który miał dla wszystkich wspaniałe konkursy i zabawy. Piknik udał się nadzwyczajnie, również z powodu pięknej, prawdziwie piknikowej pogody.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.41% (207 głosów)
30.40% (294 głosów)
7.24% (70 głosów)
8.17% (79 głosów)
32.78% (317 głosów)