Seniorzy na start

Od czytelników

Seniorzy na start

23.08.2019
autor: DDP Senior, fot. ochteatr.com.pl
Seniorzy wyszkowskiego Domu Dziennego Pobytu zostali zaproszeni przez Towarzystwo Teatralne „Kurtyna” do projektu pod nazwą „Seniorzy na start”, który realizowany jest ze środków Województwa Mazowieckiego.
 
Powyższe zadanie obejmuje zasięgiem kilka gmin z terenu województwa mazowieckiego. Z gminy Wyszków zakwalifikowało się 18 osób.
19 sierpnia, w ramach zawartego porozumienia, wyszkowscy seniorzy wyjechali do Och Teatru na spektakl pt. „Trzeba zabić starszą panią” (na fot.). Widowisko dostarczyło wielu miłych wrażeń i radości.
W ramach projektu seniorzy wezmą udział w warsztatach asertywności, pogadankach na temat zagrożeń wynikających z picia alkoholu w wieku 65+, wyjadą do Centrum Rozrywki w Warszawie. Będą miały miejsce także zajęcia teatralne i taneczne. Realizator projektu zorganizuje również dwa spotkania integracyjne dla uczestników i zaproszonych gości.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wszystkie drogi prowadzą do Porządzia

Wszystkie drogi prowadzą do Porządzia

Bieg na orientacje i nie tylko
 
Fundacja Razem i Mazowiecka Liga Dogtrekkingu zapraszają 20 października (sobota) na  wspólne wędrowanie z psem w okolicach Porządzia. Dla uczestników powiatu wyszkowskiego udział jest bezpłatny. Zbiórka w siedzibie Fundacji RAZEM Porządzie 65. Zgłoszenia i skan aktualnych szczepień psa należy przesyłać na adres: daml2005@o2.pl, Fundacja RAZEM, Porządzie 65, tel. 733-007-376.
zobacz więcej
Z życia ZSS w Brańszczyku (foto)

Z życia ZSS w Brańszczyku (foto)

Uczniowie i przedszkolaki Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku nie mogą narzekać na nudę. Świętowały Dzień Pluszowego Misia, odwiedziły Krainę Elfów, brały udział w warsztatach teatralnych, a udzielania pierwszej pomocy uczyły się od strażaków i policjanta.
zobacz więcej
ZUS rozpoczął wysyłkę blisko 19 mln listów!

ZUS rozpoczął wysyłkę blisko 19 mln listów!

Każdy, kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, otrzyma wkrótce Informację o stanie konta ubezpieczonego. Warto do niej zajrzeć i sprawdzić wielkość odłożonych składek oraz wyliczoną hipotetyczną emeryturę. 
zobacz więcej
Piątka EkoSzkołą

Piątka EkoSzkołą

Szkoła Podstawowa  nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie  uczestniczyła w konkursie  plastyczno-fotograficznym, organizowanego  przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie pod hasłem „EkoSzkoła”. Uczniowie SP5 zostali laureatami tego konkursu w dwóch kategoriach.
zobacz więcej
Zitcom