Przedszkolaki w Bibliotece (foto)

Od czytelników

Przedszkolaki w Bibliotece (foto)

22.10.2019
autor: Przedszkole nr 9
Dzieci z Przedszkola nr 9, z grup „Żabki”, „Smerfy”, „Tygryski”, „Kotki” i „Biedronki” 15 i 17 października gościły w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie.
 
Lekcję biblioteczną poprowadziła pani Beata. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały bajki „Zoologiczna wyliczanka”, wymieniały w kolejności zwierzęta występujące z wyliczance, aktywnie uczestniczyły w zabawie ruchowej. Na zakończenie zajęć każdy wykonał własną żyrafę. Serdecznie dziękujemy za ciekawe i pouczające zajęcia.
Wykorzystując sprzyjającą aurę dzieci po zajęciach udały się na jesienny spacer po parku. Oglądaliśmy jesienne drzewa, które zmieniają się wraz z porą roku, nazywaliśmy jesienne drzewa, ich owoce i kolory, udało nam się poobserwować wiewiórkę. Nie mogło zabraknąć również wesołych harców na placu zabaw. 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bezpieczne szelki w Przedszkolu nr 9 (foto)

Bezpieczne szelki w Przedszkolu nr 9 (foto)

Dzieci z grup 6-latków „Tygryski”, „Biedronki”, „Kotki” uczestniczyły w warsztatach „Bezpieczne szelki”, sponsorowanych przez firmę Shell. Zajęcia zorganizowała mama Oli – Ewa Galanty, a poprowadzili je Joanna Kosowicz, Andrzej Żuliński, Bartek Mielczarek.
zobacz więcej
Kochana Babciu, kochany Dziadku! (foto)

Kochana Babciu, kochany Dziadku! (foto)

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach 23 stycznia odwiedzili niecodzienni goście – babcie i dziadkowie. Z okazji ich święta najmłodsi uczniowie z klas 0 – III zorganizowali uroczyste spotkanie. Prezenty przygotowali sami. Także występy artystyczne i słodki poczęstunek (tu nieoceniona pomoc rodziców). Dziadkowie byli bardzo zadowoleni i mile zaskoczeni. Aż miło było popatrzeć na tę międzypokoleniową integrację. Przygotowaniami kierowały wychowawczynie uczniów: Jolanta Piątkowska, Elżbieta Szymańska, Jolanta Karaśkiewicz, Agnieszka Kowalska, Magdalena Nieborek. 
zobacz więcej
Uczniowie Ośrodka na scenie Warszawskiej Opery Kameralnej (foto)

Uczniowie Ośrodka na scenie Warszawskiej Opery Kameralnej (foto)

Grupa wokalna z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie, pod opieką Joanny Skurzewskiej i Marka Jończyka, 10 maja miała zaszczyt wystąpić na scenie Warszawskiej Opery Kameralnej podczas Gali Finałowej II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Religijnej.
zobacz więcej
Laleczki na rzecz potrzebujących dzieci (foto)

Laleczki na rzecz potrzebujących dzieci (foto)

W Przedszkolu nr 9 już od maluszka uwrażliwiamy i zachęcamy dzieci do pomagania innym, zapoznajemy z rówieśnikami żyjącymi w różnych regionach świata, kształtujemy postawę otwartości i tolerancji na inne kultury. 
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku