Przedszkolaki się integrowały (foto)

Od czytelników

Przedszkolaki się integrowały (foto)

06.02.2017
autor: Przedszkole nr 1
6 lutego przedszkolaki z grup „Rybki” i „Smerfy” z Przedszkola nr 1 wybrały się w odwiedziny do Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy „Drogowskaz”.
Na miejscu dzieci miały okazję obejrzeć przepiękne przedstawienie pt. „Uhu-ha nasza zima zła” w wykonaniu samych podopiecznych tejże instytucji. Następnie przedszkolaki razem z podopiecznymi domu samopomocy brały udział we wspólnych, wesołych zabawach przy muzyce. W miłej i ciepłej atmosferze mogły obejrzeć poszczególne pracownie, w których na co dzień przebywają podopieczni „Drogowskazu” oraz podziwiały ich piękne prace. Okazało się, że wiele z nich ma ukryte talenty. Zachwycone przedszkolaki zaprosiły teraz w odwiedziny do siebie, a podopieczni zgodnie stwierdzili, że z niecierpliwością czekają na rewizytę w przedszkolu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Chodzi o to, żebyśmy my niebo zapełniali (foto)

Chodzi o to, żebyśmy my niebo zapełniali (foto)

Święci Faustyna, Maksymilian Maria Kolbe czy Franciszek z Asyżu pojawili się na Balu Wszystkich Świętych, na który parafia św. Wojciecha zaprosiła 26 października. - Nie chodzi o to, żeby stać się jak oni. Chodzi o to, żebyśmy my niebo zapełniali - dzieciom tłumaczył ks. Zbigniew Borawski.
zobacz więcej
Samorządy piszą do Prezydenta RP w sprawie oświaty

Samorządy piszą do Prezydenta RP w sprawie oświaty

Pismo ogólnopolskich organizacji gmin i powiatów do Prezydenta RP z prośbą o rozważnie możliwości niepodpisywania uchwalonej przez Sejm RP ustawy Prawo oświatowe.
zobacz więcej
Jakość paliwa - jak wygląda jego badanie

Jakość paliwa - jak wygląda jego badanie

Jakość paliwa w naszym kraju z roku na rok ulega poprawie. Wynika to m.in. z faktu, że prowadzone są regularnie jego badania przez odpowiednie organy państwa, w tym zwłaszcza Przemysłowy Instytut Motoryzacji (jednostka klasy A) i Inspekcję Handlową. Ścisła kontrola jest istotna przede wszystkim dlatego, że substancja o niewłaściwych parametrach może mieć niezwykle negatywny wpływ na silnik, doprowadzając nawet do jego awarii. W niniejszym artykule zostaną przedstawione zarówno profesjonalne, jak i domowe metody weryfikacji paliwa.
zobacz więcej
Operacja zakończona powodzeniem

Operacja zakończona powodzeniem

Ponad 100 uczestników, w tym strażacy, nurkowie, wędkarze i rodziny z dziećmi, w ramach Operacji Czysta Rzeka posprzątało kilka ton śmieci zalegających na obu wyszkowskich brzegach Bugu. Akcja organizowana przez wydawcę magazynu Kraina Bugu swoim zasięgiem obejmuje kilkadziesiąt gmin znajdujących się nad Bugiem. Sztab wyszkowski zorganizowało Stowarzyszenie Miłośników Rybienka Leśnego i Okolic.
zobacz więcej
Zitcom