Praktyki zawodowe w ZUS

Od czytelników

Praktyki zawodowe w ZUS

19.07.2017
autor: Piotr Olewiński, rzecznik prasowy ZUS na Mazowszu
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne praktyki studenckie. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny (dostępny na stronie www.zus.pl) i złożyć go w wybranej placówce.
- Ze swojej strony zapewniamy możliwość zbudowania unikalnych, na rynku pracy, kompetencji w zakresie ubezpieczeń społecznych, a dodatkowo zdobycie doświadczenia w pracy w administracji publicznej. Zważywszy na fakt, że dziś administracja publiczna przechodzi ciągły proces profesjonalizacji i elektronizacji swoich usług, praca tu jest dużym wyzwaniem. Liczę, że duże grono studentów, którzy podejmą u nas praktyki, w przyszłości zechce podjąć pełnoetatowe zatrudnienie – twierdziła prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.
ZUS wdraża właśnie Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych, dzięki któremu może przyjąć na płatne półroczne praktyki nawet 1.400 studentów. Dzięki porozumieniu w płockim oddziale może pojawić się do 25 praktykantów. Pierwszych ZUS przyjmie już we wrześniu tego roku, a cały projekt potrwa do stycznia 2019 r. Rekrutacją praktykantów zajmą się uczelnie. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną