Pracuj bezpiecznie!

Od czytelników

Pracuj bezpiecznie!

19.11.2017
autor: KRUS Wyszków
W celu upowszechnienia wśród rolników z miejscowości Łosinno, gm. Wyszków, podstawowych zasad BHP przy pracach w gospodarstwie rolnym, przeprowadzono działanie prewencyjne - konkurs pt. „Pracuj bezpiecznie!”. Odbył się 14 listopada w Szkole Podstawowej w Łosinnie.
Konkurs poprzedzono szkoleniem teoretycznym, na którym zaprezentowano m.in. zestaw środków ochrony osobistej do stosowania podczas pracy z chemicznymi środkami ochrony roślin. W szkoleniu wzięło udział 5 osób i wszyscy wyrazili chęć wzięcia udziału w konkursie i rozwiązania testu składającego się z 10 pytań na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym:
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - pani Elżbieta Zagumna
II miejsce - pan Marek Mielczarczyk
III miejsce - pani Anna Sochaczewska.
Konkurs zakończył się wręczeniem nagród rzeczowych w/w zwycięzcom, wyłonionym w drodze losowania. Nagrody ufundowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Oddział Regionalny w Warszawie. 
Szkolenie i kurs wpłynął na poszerzenie wiedzy z zakresu BHP wśród rolników z miejscowości Jackowo Górne. W związku z kursem uczestnicy otrzymali od Kasy drobne upominki i różnego rodzaju broszury, ulotki, oraz kalendarze na rok 2018. 
Dzięki szkoleniu i konkursowi, rolnicy pozyskali znaczną wiedzę, która może być wykorzystana przy wykonywaniu prac rolniczych we własnych gospodarstwach. 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku