Pomagamy zwierzętom w przytulisku (foto)

Od czytelników

Pomagamy zwierzętom w przytulisku (foto)

21.10.2019
autor: ZSS w Brańszczyku
Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku kochają zwierzęta i pomagają im...
 
18 października miał miejsce finał szkolnej akcji zbierania darów (m. in. karmy, koców, kojców, preparatów przeciwko kleszczom) dla zwierząt w przytulisku „Przylądek psiej nadziei” w Ostrołęce. Inicjatorem tej akcji była mama jednego z uczniów ZSS 
w Brańszczyku. Do akcji przyłączyło się wiele osób, które przekazały na ten szczytny cel bardzo dużo darów. Zebrane rzeczy już dotarły do zwierzaków, w imieniu których serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
Akcja zbierania darów dla zwierząt nie kończy się... Zachęcamy przez cały rok do przekazywania rzeczy dla potrzebujących zwierząt. Prosimy o kontakt ze szkołą, skąd wolontariusze przewiozą dary do przytuliska.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jak przechowywać akta pracownicze? ZUS zaprasza na szkolenie

Jak przechowywać akta pracownicze? ZUS zaprasza na szkolenie

Nowe przepisy ułatwiają przechowywanie akt pracowniczych oraz obniżają związane z tym koszty. Chcesz dowiedzieć się więcej? ZUS zaprasza na szkolenia.
zobacz więcej
100 kartek na 100-lecie Odzyskania Niepodległości (foto)

100 kartek na 100-lecie Odzyskania Niepodległości (foto)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 własnoręcznie przygotowali i wysłali 99 kartek upamiętniających setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Kartki trafiły do kilku szkół w Polsce.  Najważniejsza, setna kartka zawędrowała do Wilna, wprost do serca Józefa Piłsudskiego.
zobacz więcej
Kolonie dzieci z Litwy w Wyszkowie (foto)

Kolonie dzieci z Litwy w Wyszkowie (foto)

W ramach projektu „Lato z Polską”, odbył się obóz przyrodniczo-ekologiczny dla dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia, ucnzow ze Szkoły Średniej im. św. Jana Bosko w Jałówce, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oddział w Warszawie oraz Gminę Wyszków, przy współfinansowaniu w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą. Miejscem pobytu było Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Jowisz” przy CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie.
zobacz więcej
Zimowy wypoczynek w górach

Zimowy wypoczynek w górach

Góry były i są natchnieniem dla wielkich tego świata. Święty Jan Paweł II wśród piękna gór nabierał nowych sił, szedł pod prąd, do źródła, by w cichości szumu wiatru i górskiego potoku wspiąć się na wyżyny cichości serca, pozostać tam sam na sam z Bogiem. Góry inspirowały papieża nie tylko w czasie letnich wędrówek, ale nie mniej dodawały mu sił w czasie zimowego odpoczynku.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku