Pomagamy zwierzętom w przytulisku (foto)

Od czytelników

Pomagamy zwierzętom w przytulisku (foto)

21.10.2019
autor: ZSS w Brańszczyku
Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku kochają zwierzęta i pomagają im...
 
18 października miał miejsce finał szkolnej akcji zbierania darów (m. in. karmy, koców, kojców, preparatów przeciwko kleszczom) dla zwierząt w przytulisku „Przylądek psiej nadziei” w Ostrołęce. Inicjatorem tej akcji była mama jednego z uczniów ZSS 
w Brańszczyku. Do akcji przyłączyło się wiele osób, które przekazały na ten szczytny cel bardzo dużo darów. Zebrane rzeczy już dotarły do zwierzaków, w imieniu których serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
Akcja zbierania darów dla zwierząt nie kończy się... Zachęcamy przez cały rok do przekazywania rzeczy dla potrzebujących zwierząt. Prosimy o kontakt ze szkołą, skąd wolontariusze przewiozą dary do przytuliska.
AKFinanse 728x240 (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
List rodziców do Burmistrza Wyszkowa

List rodziców do Burmistrza Wyszkowa

Szanowny Panie Burmistrzu,
Jako rodzice dzieci uczących się w szkole podstawowej zmienianej obecnie zgodnie z reformą oświaty wzywamy Pana do uwzględnienia interesów rodziców przy wdrażaniu tejże reformy.
zobacz więcej
Stowarzyszenie „Wspólna przyszłość” zakończyło projekt (foto)

Stowarzyszenie „Wspólna przyszłość” zakończyło projekt (foto)

Stowarzyszenie „Wspólna przyszłość” działające od kilku lat w Leszczydole-Nowinach podejmuje się realizacji wielu ciekawych zadań. Szczególną uwagę przywiązuje do poznania historii swojej Małej Ojczyzny oraz promowania lokalnego dziedzictwa i kultury. I właśnie tym zagadnieniom był poświęcony realizowany w roku 2018 projekt, w ramach programu „Patriotyzm Jutra” ogłoszonego przez Muzeum Historii Polski.
zobacz więcej
Uczciliśmy pamięć poległych bohaterów (foto)

Uczciliśmy pamięć poległych bohaterów (foto)

Podniosła uroczystość miała miejsce 14 maja w kościele p.w. Chrystusa Sługi w Leszczydole-Nowinach. Ks. proboszcz Jan Soliwoda odprawił uroczystą Mszę Świętą, Apel Poległych odczytał Mirosław Widlicki, złożono kwiaty. Zaproszeni goście i mieszkańcy obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów Zespołu Szkół. Była to żywa lekcja historii, nie tylko tej lokalnej.
zobacz więcej
Sprawdź swój e-PIT

Sprawdź swój e-PIT

Od 15 lutego urzędy skarbowe automatycznie przygotują i udostępnią roczne zeznania podatkowe. Każdy podatnik może wybrać, czy chce skorzystać ze swojego e-PIT-a sporządzonego przez administrację skarbową, czy też samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom