Piątka podsumowała semestr (foto)

Od czytelników

Piątka podsumowała semestr (foto)

03.02.2020
autor: Szkoła Podstawowa nr 5
Uroczyste podsumowanie pracy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie miało miejsce 30 stycznia w hali sportowej WOSiR. Wręczono nagrody 124 wyróżnionym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. W Koncercie Noworocznym wystąpili uczniowie, ich rodzice i nauczyciele.
 
Spotkanie rozpoczęło się Koncertem Noworocznym przygotowanym przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Goście mieli możliwość poznania historii przyjaźni Kaya i Gerdy – bohaterów poruszającej baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Podczas koncertu publiczność zobaczyła układy baletowe i wysłuchała pięknych, zimowych utworów w wykonaniu uczniów uczestniczących w Gminnym Projekcie „Śpiew i Taniec Moja Pasja” oraz nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie. Projekt realizowany był przez p. Annę Ropelewską-Gerek, p. Martę Kwaśny i p. Beatę Stawiecką ze środków Gminy Wyszków i Stowarzyszenia Edukacji i Rozwoju „Razem”. Spektakl przygotowały p. Bożena Michalak i p. Anna Gołębiewska.
Najbardziej oczekiwanym momentem spotkania było omówienie pracy w pierwszym semestrze przez dyrektora szkoły p. Zbigniewa Szczerbę oraz wręczenie nagród wyróżnionym 124 uczniom (średnia ocen 4,75 i więcej). Był to szczególny moment radości i satysfakcji także dla rodziców, którzy otrzymali z rąk Dyrekcji i Rady Rodziców listy gratulacyjne w obecności wychowawców.
 
Wyróżnieni uczniowie:
IVa: Aleksandra Pawełko (5,36), Zofia Ciskowska (5,36), Maria Szewczyk (5,27), Magdalena Czestkowska (5,27), Kalina Iwańska (5,18), Gabriela Depta (5,18), Amelia Damme (5,00), Jakub Kętla (5,00), Magdalena Pogorzeliska (4,82)
IVb: Kuba Zdanowski (5,18), Dorian Kowalczyk (5,09), Weronika Gryc (5,00), Alicja Pawlak (5,00), Jakub Szymański (4,91), Dawid Gryc (4,82)
Va: Zuzanna Urbanowska (5,08), Lena Keczmerska (4,92)
Vb: Lena Grafowska (5,17), Maja Przybyłowska (5,08), Dawid Turek (5,00), Wiktor Kurowski (5,00), Patryk Niedźwiedź (4,92), Franciszek Andruchewicz (4,92), Anna Mielczarczyk (4,75)
Vc: Wiktoria Wojciechowska (5,08), Ilona Wasilewska (5,00), Dawid Korszlak (5,00), Jakub Kalinowski (4,92), Lidia Kołodzińska (4,83), Paweł Skrzypek (4,75)
Vd: Izabela Andrzejewska (5,18), Julia Księżak (5,17), Laura Melion (5,08), Aleksander Kozłowski (5,08), Klara Kaźmierczak (5,08), Amelia Kolańczyk (4,92), Zuzanna Hyrycz (4,83), Jan Łezka (4,75)
Ve: Anna Mikołajczyk (5,00), Wiktor Gordikow (4,92), Kinga Dopadko (4,83), Hanna Korybczak (4,83), Oskar Grodzki (4,75)
Vf: Marta Łada (5,00), Zuzanna Waśniewska (4,75), Hanna Kukawska (4,75)
Vg: Natasza Brzezinka (5,42), Aleksandra Szwaczyk (4,83), Kaja Zając (4,75), Fabian Kamiński (4,75)
VIa: Anna Gajdek (5,50), Bartosz Lipski (5,25), Aleksandra Rutka (5,25), Julia Kuliś (5,17), Zofia Rogulska (4,83), Sandra Dawidczyk (4,75), Gabriela Krzyżewska (4,75), Katarzyna Gwiazda (4,75)
VIb: Anna Szyller (5,42), Alicja Deluga (5,17), Patrycja Kulus (5,08), Amelia Sadowska (5,00), Nikola Jenoch (5,00), Jagoda Mianowska (4,92), Lena Wiśniewska (4,83), Jakub Mianowski (4,83), Alicja Madej (4,75)
VIc: Julia Romańska (5,08), Kordian Kuchta (5,08), Piotr Jasionek (5,00), Oliwia Bloch (4,92), Amelia Jesionek (4,83), Oliwia Arnal (4,83), Roksana Krynicka-Gad (4,83), Aleksandra Gołębiewska (4,83)
VId: Gabriela Kowalik (5,25), Wiktoria Hilak (5,25), Aleksandra Hilak (5,25), Antoni Kostrubiec (5,25), Maciej Augustynik (5,17), Aliona Misevich (5,08), Karolina Kwiatkowska (4,92), Julia Pędzich (4,75)
VIe: Jan Antoniak (5,17), Kalina Głosek (5,17), Patryk Łach (5,00), Julia Wysocka (4,92), Bartosz Łach (4,92), Matylda Gotowiec (4,83), Antonina Kętla (4,75), Nikola Wieczorek (4,75), Bartosz Pogorzelski (4,75)
VIf: Natalia Gierałtowska (5,08), Malwina Depta (5,00), Iga Gołębiewska (4,92), Weronika Wojtaszek (4,75), Aleksandra Ciszkowska (4.75)
VIIa: Magdalena Reniewicz (4,79)
VIIb: Iga Lalak (4,93)
VIIc: Amelia Sadowska (5,14), Łucja Puławska (4,77)
VIId: Julia Salwin (5,00), Damian Traczyk (4,79)
VIIe: Kacper Wiński (5,00)
VIIIa: Szymon Godleś (5,29), Adam Pakieła (5,14)
VIIIb: Jagoda Kurpiewska (4,85)
VIIIc: Zuzanna Perzyna (5,00), Aleksandra Trybalska (4,86), Antoni Wyszyński (4,79)
VIIId: Aleksandra Kwiatkowska (5,07), Wiktoria Gierek (5,00), Filip Niziński (4,93), Izabela Gruchalska (4,79)
VIIIe: Sebastian Bedecki (4,93), Oskar Kasjaniuk (4,79)
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom