Nowy rok szkolny rozpoczęty

Od czytelników

Nowy rok szkolny rozpoczęty

08.09.2017
autor: ZSS Brańszczyk
Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku Elżbieta Piórkowska powitała społeczność szkoły, rodziców, wychowawców oraz wyjątkowych gości – Krzysztofa Arbaszewskiego, naczelnika wydziału edukacji starostwa, ks. proboszcza Pawła Stacheckiego, siostrę dyrektor, siostry zakonne Ośrodka Wychowawczego. Najcieplejsze słowa skierowała do uczniów, życząc im w nowym roku szkolnym sukcesów, wszechstronnego rozwoju i realizacji zainteresowań. 
- Przymiotnik „nowy” oznacza dla Was odkrywanie siebie i ustawiczne poznawanie czegoś nowego, niezwykłego – powiedział do uczniów Krzysztof Arbaszewski. Przypomniał również uczniom wydarzenia z 1 września 1939 r. Opowiedział też o wyzwoleniu Wyszkowa i okolic. Była to piękna i wzruszająca lekcja historii.
Naczelnik zaakcentował zmiany, które zaszły w szkole, a są nimi: likwidacja barier architektonicznych, wyremontowana łazienka dla uczniów. – To wszystko  z myślą o was, byście czuli się bezpiecznie i komfortowo, jak we własnym domu rodzinnym – dyrektor szkoły.
Po oficjalnych uroczystościach uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się na spotkania organizacyjne w klasach.
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość