Od czytelników

1 / 5

Noc mikołajkowa w "Language" (foto)

13.12.2016
autor: I Językowa Szkoła Podstawowa „Language"
W I Językowej Szkole Podstawowej „Language” 8 - 9 grudnia odbyła się niezwykła, jedyna w roku noc mikołajkowa pod hasłem „Mikołajkowi detektywi”. Nasze grono, przy nieocenionej i niezawodnej pomocy młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych ZDZ w Wyszkowie przygotowało dla dzieci moc niezapomnianych wrażeń.
Wieczór został otwarty seansem filmowym, podczas którego wyświetlono angielskojęzyczny film animowany. Następnie uczniowie ze szkoły policyjnej przeprowadzili warsztaty z daktyloskopii, podczas których każdy uczestnik miał możliwość zbadania linii papilarnych palców dłoni. Kolejnym punktem imprezy było poszukiwanie przez naszych małych detektywów tajnie ukrytych prezentów, przy pomocy mapek i śladów pozostawionych w budynku szkoły. Aby odnaleźć swój prezent, każda klasa musiała wykonać szereg zadań i udowodnić, że zasługują na miano „Mikołajkowych detektywów”. Oczywiście nie mogło zabraknąć też wesołych zabaw i konkursów przy muzyce. Po emocjonujących wydarzeniach na dzieci czekała elegancka kolacja w formie szwedzkiego stołu. Wszyscy uczestnicy po pełnym wrażeń wieczorze mogli zrelaksować się i wyciszyć przy czytanej przez panią dyrektor tradycyjnej bajce na dobranoc oraz kołysankach śpiewanych przy gitarze. Pobudka dla naszych dzieci była równie ekscytująca, ponieważ pod poduszkami znalazły kolejne prezenty w postaci „słodkiego” kalendarza adwentowego. Po tym, tradycyjnie, rozegrała się bitwa na poduszki. Po porannej toalecie na wszystkie chętne uczennice czekały profesjonalne stoiska fryzjerskie. Emocje, które towarzyszyły tego wieczoru dzieciom, jak również ich rodzicom, są nie do opisania. Już dziś możemy stwierdzić, że jesteśmy dumni z naszych uczniów - po raz kolejny spisali się na medal!
Pragniemy również bardzo podziękować za wsparcie i pomoc w organizacji tak ogromnego projektu szkolnego jakim jest noc mikołajkowa rodzicom i poszczególnym uczniom: z klas pedagogicznych - Natalii Manowskiej, Tomaszowi Groszkowskiemu, Karolinie Suskiej, Natalii Ojdana, Daria i Dagmarze Zając, z klas policyjnych - Anicie Suskiej i Kamilowi Głowackiemu, z klasy  II technik usług fryzjerskich - Milenie Dyga, Aldonie Gołdys i Karolinie Król.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ojcowska ekstraklasa zagrała w Wyszkowie (foto)

Ojcowska ekstraklasa zagrała w Wyszkowie (foto)

O tym, jak ważna jest rola ojca w życiu dziecka, mogli przekonać się uczestnicy warsztatów „Bliżej - pełna łączność”, które odbyły się w sobotę 25 marca w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie.
zobacz więcej
Środki chemiczne to nie zabawa (foto)

Środki chemiczne to nie zabawa (foto)

Rozdanie nagród w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!” odbyło się 5 czerwca o godz. 10 w sali Zarządu Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Nagrody wręczyli: starosta Bogdan Pągowski, dyrektor oddziału regionalnego KRUS w Warszawie Joanna Bala i kierownik placówki terenowej KRUS w Wyszkowie Jerzy Żukowski.
zobacz więcej
W świecie legend Wars i Sawa (foto)

W świecie legend Wars i Sawa (foto)

16 listopada dzieci z grupy 4-,5-latków „Biedronki” oraz 5-latków „Misie” z Przedszkola nr 9 w Wyszkowie gościły w Miejsko – Gminnej Bibliotece w Wyszkowie.
zobacz więcej
Wielka historia Małej Ojczyzny (foto)

Wielka historia Małej Ojczyzny (foto)

Stowarzyszenie „Wspólna przyszłość” aktywnie działa w Leszczydole-Nowinach już od kilku lat. Ma w swoim dorobku wiele ciekawych przedsięwzięć. Ważne miejsce w działalności zajmuje historia, szczególnie Małej Ojczyzny. Jednak po raz pierwszy stowarzyszenie przystąpiło do projektu kilkuetapowego i wielowątkowego. Wspólnym mianownikiem jest spisanie historii wioski - dla obecnych i następnych pokoleń mieszkańców oraz tych, których los przygna w tę piękną, otoczoną sosnowym borem okolicę. Tytuł projektu: „Wielka historia Małej Ojczyzny”.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan