Niespodzianka dla dzieci w kwarantannie (foto)

Od czytelników

Niespodzianka dla dzieci w kwarantannie (foto)

01.06.2020
autor: KPP Wyszków, fot. Starostwo Powiatowe/KPP
Dziś Dzień Dziecka! Starosta Powiatu Wyszkowskiego wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Wyszkowie przygotowali upominki dla najmłodszych przebywających na kwarantannie.
 
1 czerwca życzenia w szczególnej formie zostały skierowane do dzieci z terenu powiatu wyszkowskiego, które w związku z pandemią koronawirusa znalazły się w nowej, niecodziennej sytuacji i przebywają w kwarantannie domowej. KPP w Wyszkowie oraz Starostwo Powiatowe w Wyszkowie wspólnie przygotowali dla nich niespodziankę.
Wszystkim dzieciom – tym małym, średnim i dużym - życzymy uśmiechu na każdy dzień, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe i nieustannie otaczającej miłości. Niech każdy dzień będzie dla was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń, a wasze dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej!
Wyszkowscy policjanci, odwiedzając rodziny objęte kwarantanną, przekazali dzieciom upominki, w których znalazły się maskotki, drobny sprzęt elektroniczny i oczywiście uwielbiane przez wszystkie dzieciaki słodycze. Najmłodszego mieszkańca Wyszkowa, który urodził się zaledwie kilka dni temu, odwiedziła dzielnicowa mł. asp. Edyta Prus.
Mamy nadzieję, że wspólna inicjatywa KPP w Wyszkowie oraz Starostwa Powiatowego w Wyszkowie przyniosła najmłodszym mieszkańcom naszego powiatu wiele uśmiechów.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom