Najlepszy w Polsce! I miejsce w konkursie „Żyj finansowo”

Od czytelników

Najlepszy w Polsce! I miejsce w konkursie „Żyj finansowo”

08.07.2019
autor: Beata Sierzan
Uczeń I LO im. C.K.Norwida w Wyszkowie Adam Bedecki zajął I miejsce w konkursie ekonomicznym Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej, który odbywał się w ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.
 
Konkurs podzielony był na dwie części: w pierwszej, po realizacji modułów programu i zdobyciu wiedzy, zadaniem uczestników było przygotowanie pracy pisemnej na temat „Moje pierwsze cztery kółka - Przedstaw szczegółowy plan realizacji powyższego marzenia”. Adam przygotował świetną pracę, która została wysoko oceniona przez jury konkursu. ,,Uświadomił sobie, że zakup pojazdu to bardzo odpowiedzialna decyzja, która ma długotrwałe konsekwencje finansowe. Dowiedział się, że kupno samochodu, to tylko ułamek kosztów, które poniesie w najbliższych latach jego użytkowania.”
Finał odbył się nad morzem, w Jastrzębiej Górze, nazywanej Gwiazdą Północy. Finaliści zmierzyli się z testem wiedzy. Adam okazał się bezkonkurencyjny! Pokonał kolegów i koleżanki z całej Polski. Nagrodą dla zwycięzcy jest 3.000 zł, gadżety, dodatkowo 3-dniowy pobyt nad morzem oraz praktyczna wiedza, jak „Żyć finansowo” Gratulujemy!
Opiekunem Adama podczas wyjazdu był Jacek Iciak a trenerem w projekcie była Beata Sierzan.
 
Składamy serdeczne podziękowania Stowarzyszeniu Krzewienia Edukacji Finansowej z Gdyni, Pani Kierownik Katarzynie Kołodziejczyk oraz partnerom i sponsorom projektu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom