Na wakacjach w Trójmieście (foto)

Od czytelników

Na wakacjach w Trójmieście (foto)

30.06.2016
autor: Parafia św. Wojciecha
Na brak atrakcji nie mogą narzekać uczestnicy tygodniowego wakacyjnego obozu w Gdańsku-Stegnach, który rozpoczął się 25 czerwca.
Uczestnicy zorganizowanego przez parafię św. Wojciecha wypoczynku korzystali nie tylko z kąpieli słonecznych i morskich, ale też odpoczywali nad basenem w ośrodku, gdzie byli zakwaterowani. W planach było też m.in. zwiedzanie Trójmiasta. Młodzież i najmłodsi parafianie zaczęli od Gdyni, byli na „Darze Pomorza” i „Błyskawicy”, na otwarte morze wypłynęli statkiem „Regina”, bawili się też w wesołym miasteczku.
Wspólne wycieczki i rozmowy sprzyjają nawiązywaniu relacji wśród rówieśników. Każdego dnia jest też czas na Mszę św. i wspólną modlitwę.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Z wizytą w Salonie Urody (foto)

Z wizytą w Salonie Urody (foto)

Grupa uczniów ZSS w Brańszczyku odwiedziła Salon Urody CAMELIA w Wyszkowie. Była to odpowiedź na zaproszenie p. Anny Sakowicz, która oprowadziła dzieci po wszystkich pomieszczeniach.
zobacz więcej
Kolonie dzieci z Litwy w Wyszkowie (foto)

Kolonie dzieci z Litwy w Wyszkowie (foto)

W ramach projektu „Lato z Polską”, odbył się obóz przyrodniczo-ekologiczny dla dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia, ucnzow ze Szkoły Średniej im. św. Jana Bosko w Jałówce, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oddział w Warszawie oraz Gminę Wyszków, przy współfinansowaniu w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą. Miejscem pobytu było Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Jowisz” przy CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie.
zobacz więcej
Pieski czekają na nowy dom (foto)

Pieski czekają na nowy dom (foto)

Bambo i Budrys pilnie potrzebują nowego domu (domów), choćby na tymczasowych. Ich pani zachorowała na nowotwór i już do nich nie wróci.
zobacz więcej
Konkurs gminny „Rozśpiewane wiersze Brzechwy i Tuwima” (foto)

Konkurs gminny „Rozśpiewane wiersze Brzechwy i Tuwima” (foto)

W środę 31 maja w Przedszkolu nr 9 „Bajka” w Wyszkowie odbył się gminny konkurs „Rozśpiewane wiersze Brzechwy i Tuwima”. Jan Brzechwa i Julian Tuwim to czarodzieje słowa i dziecięcej radości. Ich popularność wśród kilku już pokoleń jest niezwykła. Podczas naszego konkursu znane wszystkim wiersze usłyszeliśmy w nowej wersji, wersji muzycznej. Uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i artystyczne, a występy oceniało niezależne jury.
zobacz więcej
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche