Marsz seniorów

Od czytelników

Marsz seniorów

28.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza seniorów na I Wyszkowski Marsz Seniorów Nordic Walking. Zbiórka 9 maja o godz. 9.45 na dworcu PKS. Opłata za przejazd do Tumanka ze własnym zakresie (4 zł).
Po przyjeździe do miejscowości Tumanek seniorzy wyruszą do Fidestu, a następnie do Wyszkowa. Trasa zaplanowana przez Jerzego Sitka z Leśnej Szkoły, który również poprowadzi marsz, ma ok. 11 km. Po drodze seniorzy odwiedzą rzeźbiarza Leona Gruzda. Planowane jest również ognisko z kiełbaskami.
Uwaga! Na decyzję o udziale w marszu nie ma zbyt wiele czasu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 maja, tel. 723-351-809 (Danuta Lisiecka).
To pierwsza tego typu inicjatywa wyszkowskich seniorów, ale organizatorzy już teraz wyrażają nadzieję, że nie ostatnia. Choć to marsz nordic walking, z przymrużeniem oka spojrzą na brak kijków. Zapraszają miłośników pieszych wędrówek, aktywnego spędzania czasu, relaksu na świeżym powietrzu.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W górach, wśród dobrych przyjaciół (foto)

W górach, wśród dobrych przyjaciół (foto)

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie nie mogli się doczekać już od dawna planowanej przez panią Marylę Piekart wycieczki w góry. Odliczali dni, aż w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich dzień wyjazdu.
zobacz więcej
Zmiany w wyszkowskich PaTPORTACH (foto)

Zmiany w wyszkowskich PaTPORTACH (foto)

Spotkanie szkolnych PaTPORTÓW z gminy Wyszków, działających w ramach programu profilaktycznego Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”, odbyło się 16 marca w wyszkowskim urzędzie miejskim.
zobacz więcej
Konferencja z udziałem ministra Macierewicza

Konferencja z udziałem ministra Macierewicza

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w pobliskich Urlach zaprasza 4 lutego na konferencję naukową „Klasy wojskowe w aspekcie obrony terytorialnej kraju” z udziałem ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.
zobacz więcej
Pielgrzymka na Jasną Górę i Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej

Pielgrzymka na Jasną Górę i Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej

54 osoby związane z wyszkowskim Kołem PSOUU (rodzice – członkowie Koła z dziećmi, uczestnicy WTZ i PŚDS, uczniowie SOS-W, zaprzyjaźnione osoby) w dniach 23 - 24 października br. wzięły udział w dwudniowej pielgrzymce na Jasną Górę – najważniejszego centrum kultu Maryjnego w Polsce. Szczególny okres pielgrzymki – w Roku Miłosierdzia – w czasie modlitwy, odnowy duchowej i uczynków miłosierdzia wobec tych, którzy ich najbardziej potrzebują, tworzyły dodatkowo  atmosferę zadumy, oderwania się od bieżących trudności i zmagań. Był również okazją do pogłębienia integracji grupy. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku