List poparcia dla Iwony Obrostek

Od czytelników

List poparcia dla Iwony Obrostek

23.06.2017
autor: Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie
Oficjalne stanowisko nauczycieli Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie w sprawie konkursu na stanowisko dyrektora reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 4.
W związku z nierozstrzygniętym konkursem na dyrektora reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie wyrażamy swoje zdecydowane poparcie na to stanowisko kandydatury pani wicedyrektor Iwony Obrostek.
Jest to naszym zdaniem najlepszy kandydat w tak wyjątkowym i trudnym dla szkoły momencie, kiedy to na skutek zmiany strukturalnej dotychczasowe Gimnazjum nr 2 zostaje przekształcane w Szkołę Podstawową nr 4.
Iwona Obrostek od 22 lat pełni funkcję wicedyrektora szkoły. Bardzo dobrze zna szkołę, jej specyfikę, mocne i słabe strony, cieszy się dużym autorytetem wśród nauczycieli, uczniów i rodziców. Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym posiada cechy, które pozwalają na efektywne organizowanie pracy i właściwą komunikację ze wszystkimi podmiotami szkoły. W swoim postępowaniu jest klarowna, szczera i bezpośrednia. Szanuje wszystkich ludzi, z którymi się styka. Jako jedyna z kandydatów na to stanowisko jest gwarancją atmosfery spokoju i zaufania, co niewątpliwie przyczyni się do właściwego funkcjonowania tej placówki.
Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie
(list podpisało 33 nauczycieli)
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zamiana renty na emeryturę może się nie opłacić

Zamiana renty na emeryturę może się nie opłacić

Ważne dla osób, które 1 października będą pobierać z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rentę z tytułu niezdolności do pracy. Po ukończeniu obniżonego wieku emerytalnego będą mogły zamienić rentę na emeryturę. Ale można na tym stracić.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Czyje by nie były, do wycięcia!

INTERWENCJA: Czyje by nie były, do wycięcia!

Rosnące przy samej ulicy krzaki nie tylko psują estetykę otoczenia, ale i stwarzają niebezpieczeństwo. Z taką sytuacją zetknęli się mieszkańcy jednej z ulic na osiedlu Latoszek. – Staraliśmy się dojść, kto powinien je wyciąć: właściciel czy gmina? – interweniują sąsiedzi. 
zobacz więcej
Ogromny sukces sportowców z ZSS w Brańszczyku (foto)

Ogromny sukces sportowców z ZSS w Brańszczyku (foto)

W czwartek 8 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w XVIII Międzypowiatowym Mityngu Lekkoatletycznym, który odbył się na stadionie miejskim w Pułtusku. To wyjątkowa, corocznie organizowana impreza sportowa, która skupia wielu zawodników z różnych placówek kształcenia specjalnego.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

We wrześniu tego roku, jako nauczyciele przeznaczonego do wygaszenia Gimnazjum nr 2  w Wyszkowie, na łamach lokalnych gazet, opublikowaliśmy list otwarty do mieszkańców Wyszkowa. Dzieliliśmy się z Państwem naszymi obawami, które dotyczyły likwidacji szkoły w budynku przy ul. Sowińskiego 55. Zapowiadaliśmy swoją determinację w działaniach mających na celu obronę szkoły. Dlatego czujemy się zobowiązani zdać Państwu sprawozdanie z tego, co dotychczas się wydarzyło w tej sprawie. Dziś mamy pierwszy sukces. Mamy zapewnienie władz miasta, że w budynku tym nadal będą prowadzone lekcje. Ale czy normalna szkoła zapewniająca ciągłość uczenia dzieci przez wiele lat?
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
mrówka - nowe godziny
manhattan
manhattan