KEN się korkuje

Od czytelników

KEN się korkuje

24.05.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Wprowadzenie na fragmencie ul. Kościuszki ruchu jednokierunkowego największe utrudnienia powoduje tuż przed godz. 8. Korkuje się skrzyżowanie ul. 3 Maja i KEN. Policja zapewnia, że w miarę możliwości, będzie starała się ruch usprawniać.
Ruch jednokierunkowy (w stronę Serocka) na ul. Kościuszki, na odcinku od Sowińskiego do KEN i al. Piłsudskiego, został wprowadzony pod koniec kwietnia. Sporo kierowców zamknięty odcinek objeżdża ul. 3 Maja. Problem pojawia się rano, gdy wyszkowianie jadą do pracy czy szkoły. Na wjazd z ul. KEN na drogę z pierwszeństwem, czyli 3 Maja, trzeba czekać dość długo. W efekcie ulica korkuje się tak bardzo, że wręcz niemożliwy jest dojazd do szpitala. – Wszyscy stoją. Czy policja nie mogłaby upłynnić ruchu na tym skrzyżowaniu? – pyta nasza czytelniczka. – Wystarczy, że przyjechaliby przed godz. 8.
Problem zgłosiliśmy policjantom ruchu drogowego, którzy na skrzyżowaniu pojawili się już następnego dnia, w piątek 20 maja. Zapewniają, że jeśli na przeszkodzie nie staną inne obowiązki (np. w okresie przedwakacyjnym rano policjanci drogówki często sprawdzają autokary, którymi dzieci i młodzież wyruszają na wycieczki), będą pilnować, by samochody z ul. KEN w miarę płynnie włączały się do ruchu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość