Każde dziecko ma talent! (foto)

Od czytelników

Każde dziecko ma talent! (foto)

15.05.2017
autor: Łukasz Wachowski, Tato.Net
Jak odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci, uczyli się ojcowie z Wyszkowa i okolic uczestniczący w warsztatach „Odkrywca Talentów”, które odbyły się w piątek i sobotę 12-13maja w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie. Pierwszego dnia w spotkaniu udział wzięły również matki.
Aby skutecznie wesprzeć rozwój zdolności dziecka, tata powinien wejść w rolę badacza - odkrywcy talentu, następnie mentora, który zadba o warunki do rozwijania talentu i wreszcie managera - stwarzającego różne okazje do zaprezentowania talentu dziecka.
Spotkanie poprowadził dr hab. Grzegorz Grochowski - specjalista rozwoju osobistego i dydaktyki zdolności, twórca i prowadzący szkolenia dla rodziców, nauczycieli i młodzieży, dotyczące odkrywania i rozwoju talentów, autor licznych publikacji, trener inicjatywy Tato.Net, promotor kreatywnej edukacji przez całe życie.
Warsztaty były również doskonałą okazją do wymiany ojcowskich doświadczeń. Na zakończenie zaproszono wszystkich do przyłączenia się do Wyszkowskiego Klubu Ojców. Najbliższe spotkanie klubu zaplanowano na 18 maja o godz. 20.15 w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie.
Warsztaty zostały zorganizowane przez Inicjatywę Tato.Net w ramach projektu „Warsztaty dla ojców”, który jest dofinansowany ze środków Gminy Wyszków.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Gminie Wyszków za dofinansowanie i wsparcie w promocji wydarzenia, wyszkowskim mediom, parafiom, szkołom, przedszkolom, gminnym jednostkom kulturalnym i sportowym oraz wszystkim zaangażowanym instytucjom, firmom, organizacjom i osobom za pomoc w dotarciu do ojców z Wyszkowa i okolic z zaproszeniem na to inspirujące spotkanie.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
100 kartek na 100-lecie Odzyskania Niepodległości (foto)

100 kartek na 100-lecie Odzyskania Niepodległości (foto)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 własnoręcznie przygotowali i wysłali 99 kartek upamiętniających setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Kartki trafiły do kilku szkół w Polsce.  Najważniejsza, setna kartka zawędrowała do Wilna, wprost do serca Józefa Piłsudskiego.
zobacz więcej
Narodowa Loteria Paragonowa. Rejestruj swoje paragony przez aplikację

Narodowa Loteria Paragonowa. Rejestruj swoje paragony przez aplikację

Każdy uczestnik Narodowej Loterii Paragonowej może zarejestrować swoje paragony fiskalne za pomocą specjalnej aplikacji, która umożliwia oddawanie zgłoszeń bez wpisywania ręcznie danych z dowodów zakupu towarów i usług. Dostępna jest dla dwóch najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych: Android i iOS. Z najszybszego i najłatwiejszego sposobu rejestracji paragonów będzie można korzystać do końca przyjmowania zgłoszeń w loterii, czyli do 31 marca 2017 r.
zobacz więcej
Inwestycje w samochody klasyczne coraz bardziej opłacalne

Inwestycje w samochody klasyczne coraz bardziej opłacalne

Niskie oprocentowanie lokat sprawia, że coraz więcej inwestorów szuka alternatywnych form lokowania gotówki. Dużym zainteresowaniem cieszą się samochody klasyczne. Klasyki mogą przynieść nawet 10 procent zysku rocznie.
zobacz więcej
Krajowa Administracja Skarbowa. To trzeba wiedzieć

Krajowa Administracja Skarbowa. To trzeba wiedzieć

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) to połączenie administracji podatkowej, kontroli skarbowej i Służby Celnej. Dzięki reformie potencjał służb podatkowych ma być lepiej wykorzystany. KAS ruszy 1 marca, a jej szefem będzie wiceminister finansów Marian Banaś.
zobacz więcej

Najczęściej komentowane

Zitcom
Zitcom