IV Dzień Wolności (foto)

Od czytelników

IV Dzień Wolności (foto)

15.04.2018
autor: Krystyna Szczuka-Wiśniewska
11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się 4. Dzień Wolności. Ponownie w tym dniu uczniowie i nauczyciele wyróżniali się biało-czerwonymi strojami, dodali biało-czerwone kokardki do ubrań bądź wpinki z symbolami narodowymi. 
Podczas uroczystego apelu dyrektor Zbigniew Szczerba zaprezentował zgromadzonym banner z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, który wkrótce zawiśnie na ścianie frontowej szkoły. 
Podsumowano kolejną edycję konkursu multimedialnego z okazji 100-lecia niepodległości Polski, który nosił tytuł „Wielcy Polacy”. I miejsce zajęła Kinga Kalinowska z klasy gimnazjalnej 3b, II miejsce Mateusz Gołębiewski z klasy 6a, III miejsce zdobył Filip Lewandowski z klasy gimnazjalnej 3e.
Pani Zofia Jeż przedstawiła wyniki konkursu pt. Młodzi Patrioci przeprowadzonego w klasie 5a. „Za zdobycie potrzebnej wiedzy o Ojczyźnie” wyróżnieni zostali Natalia Galanty i Jakub Czarnecki.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Tydzień Przedsiębiorczości w Koperniku

Tydzień Przedsiębiorczości w Koperniku

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Przedsiębiorczości Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Koprenik” aktywnie uczestniczyło w programie Otwarta firma - Biznes przy tablicy. Wolontariusze z różnych firm, nauczyciele przedmiotów zawodowych, ekonomicznych i doradcy zawodowi prowadzili zajęcia promujące przedsiębiorczość wśród młodych ludzi.
zobacz więcej
Norwid po raz kolejny najlepszy na Mazowszu

Norwid po raz kolejny najlepszy na Mazowszu

Już po raz dwunasty w Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego mieszczącym się w dawnym Domu Bankowym Wilhelma Landaua w Warszawie najbardziej aktywni nauczyciele i uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostali uhonorowani przez NBP i FMP za realizację projektów edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości w roku szkolnym 2016/2017.
zobacz więcej
Kolejne międzysąsiedzkie (o)grodzenie

Kolejne międzysąsiedzkie (o)grodzenie

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” buduje kolejne ogrodzenie oddzielające jej blok i parking od sąsiadów, tym razem spółdzielni „Medyk”. – Na wniosek mieszkańców – podkreśla prezes Mirosław Marszał.
zobacz więcej
Na wakacje po uśmiech

Na wakacje po uśmiech

W ramach programu „Na wakacje po uśmiech” od 24 lipca do 6 sierpnia 45-osobowa grupa dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego wypoczywała na koloniach nad morzem, w malowniczo położonym ośrodku wczasowo – kolonijnym ALGA w Sztutowie. Program współfinansował Zarząd Województwa Mazowieckiego, a zrealizował oddział rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Wyszkowie.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku