Gminny Konkurs Ekologiczny (foto)

Od czytelników

Gminny Konkurs Ekologiczny (foto)

17.12.2016
autor: A.Kosińska, E.Landoch
W Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny zorganizowany przez Gminę Wyszków w ramach projektu „Organizacja konkursów ekologicznych dla szkół podstawowych z terenu Gminy Wyszków”. Konkurs został dofinansowany przez Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Konkurs podsumował dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Wiesław Pasek oraz przedstawiciele urzędu miejskiego burmistrz Grzegorz Nowosielski oraz naczelnik wydziału oświaty Sławomir Cieślak.
W konkursie wiedzy wzięło udział 20 uczniów z 9 szkół podstawowych gminy Wyszków. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu ekologii i sozologii. I miejsce zajął Mateusz Matusiak z SP1, II – Julia Gudanis z SP2, III miejsce – Bartłomiej Prus z SP2. Nagrodą za I miejsce był tablet, za II – czytnik e-booków, a za III - aparat fotograficzny. Szkoła, której uczeń zajął I miejsce, otrzymała laptop. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz notesy z recyklingu.
Propozycją dla klas młodszych był konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej. Wzięło w nim udział 20 uczniów z 10 szkół podstawowych. Przez półtorej godziny trzecioklasiści wykonywały prace plastyczne dowolną techniką. Wszystkie zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej i ocenione przez niezależne jury. I miejsce przypadło Alicji Deludze z SP2, II – Alicji Kaczmarczyk z SP1, III – Jakubowi Abramczykowi z SP w Łosinnie. Nagrodami były sztalugi malarskie z dodatkowym wspaniałym wyposażeniem, a dla pozostałych uczestników upominki w postaci małych zestawów plastycznych i dyplomy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
22.25% (196 głosów)
28.94% (255 głosów)
7.04% (62 głosów)
7.38% (65 głosów)
34.39% (303 głosów)
manhattan