Gminny Konkurs Ekologiczny (foto)

Od czytelników

Gminny Konkurs Ekologiczny (foto)

17.12.2016
autor: A.Kosińska, E.Landoch
W Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny zorganizowany przez Gminę Wyszków w ramach projektu „Organizacja konkursów ekologicznych dla szkół podstawowych z terenu Gminy Wyszków”. Konkurs został dofinansowany przez Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Konkurs podsumował dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Wiesław Pasek oraz przedstawiciele urzędu miejskiego burmistrz Grzegorz Nowosielski oraz naczelnik wydziału oświaty Sławomir Cieślak.
W konkursie wiedzy wzięło udział 20 uczniów z 9 szkół podstawowych gminy Wyszków. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu ekologii i sozologii. I miejsce zajął Mateusz Matusiak z SP1, II – Julia Gudanis z SP2, III miejsce – Bartłomiej Prus z SP2. Nagrodą za I miejsce był tablet, za II – czytnik e-booków, a za III - aparat fotograficzny. Szkoła, której uczeń zajął I miejsce, otrzymała laptop. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz notesy z recyklingu.
Propozycją dla klas młodszych był konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej. Wzięło w nim udział 20 uczniów z 10 szkół podstawowych. Przez półtorej godziny trzecioklasiści wykonywały prace plastyczne dowolną techniką. Wszystkie zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej i ocenione przez niezależne jury. I miejsce przypadło Alicji Deludze z SP2, II – Alicji Kaczmarczyk z SP1, III – Jakubowi Abramczykowi z SP w Łosinnie. Nagrodami były sztalugi malarskie z dodatkowym wspaniałym wyposażeniem, a dla pozostałych uczestników upominki w postaci małych zestawów plastycznych i dyplomy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Levert
manhattan