Gminne PaTPORTY w Leszczydole-Nowinach

Od czytelników

Gminne PaTPORTY w Leszczydole-Nowinach

11.07.2017
autor: Teresa Przygoda
PaTPORT z Gimnazjum w Leszczydole Nowinach gościł 22 czerwca PaTPORTY z Gminy Wyszków. Inicjatorką spotkania przy wspólnym ognisku była opiekunka Iwona Ochmańska i kapitanat na czele z kapitanem Anną Iwańską.
Szczególnymi gośćmi byli naczelnik wydziału edukacji Gminy Wyszków Sławomir Cieślak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Wyszkowie Marta Gerlicka, Damian Wroczyński z impresariatu policji w Warszawie i dyrektor Zespołu Szkół w Leszczydole-Nowinach Krzysztof Ochmański. 
Elementem integrującym PaTowiczów było wspólne ognisko. Zasiedli przy nim uczniowie z Zespołu Szkół na Polonezie, z Rybienka Leśnego oraz uczniowie i absolwenci Gimnazjum w Leszczydole-Nowinach. Były integracyjne tańce PaTowskie. Nie zabrakło gry na gitarach i wspólnego śpiewu. Zadbali o to nasi uczniowie. Było też wspólne pieczenie kiełbasek, a nawet rozgrywki sportowe – mecz siatkówki. A wszystko to w miłej i przyjacielskiej atmosferze.
Nie obyło się bez podziękowań. Dotychczasowy kapitan Anna Iwańska przekazała swoją funkcję Zuzi Damętce. Członkowie kapitanatu – Mikołaj Sieruta, Sylwia Grzegorczyk, Patrycja Dziewulska, Kacper Mazurkiewicz i Anna Iwańska otrzymali podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz szkolnego PaTPORTU.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star