Dzień otwarty w ARiMR (foto)

Od czytelników

Dzień otwarty w ARiMR (foto)

15.04.2018
autor: Mariusz Bryk
W czwartek 12 kwietnia w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Wyszkowie zorganizowano Dzień Otwarty. Miał na celu zapoznanie rolników z formularzem geoprzestrzennym wniosku o przyznanie pomocy – eWniosekPlus, za pomocą którego są zobowiązani złożyć wnioski o przyznanie płatności w kampanii 2018.
Biuro Powiatowe w Wyszkowie, chcąc przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych rolników, poinformowało o planowanym przedsięwzięciu lokalne media. Dużą rolę w informowaniu rolników odegrały również środki masowego przekazu jak np. facebook. Dzięki tym przedsięwzięciom rolnicy licznie pojawili się w Biurze już od godziny 7.30, czekał na nich skromny poczęstunek i pracownicy, którzy chętnie odpowiadali na ich pytania dotyczące formularza geoprzestrzennego – eWnioskuPlus. Padało również wiele pytań dotyczących form pomocy, z jakich mogliby skorzystać rolnicy w 2018 roku. Niemniej jednak najwięcej pytań dotyczyło samego sposobu logowania się do aplikacji i sposobu poruszania się w formularzu e WniosekPlus. Większość z rolników usłyszawszy zapewnienia pracowników, że formularz eWniosekPlus jest bardzo przystępny, przełamała swoje dotychczasowe bariery, jakie miała w stosunku do wniosków składanych drogą elektroniczną i zdecydowała się skorzystać z punktów pomocy technicznej. Rolnicy, którzy zdecydowali się wypełnić wniosek, byli bardzo miło zaskoczeni tym, jak łatwo można poruszać się w formularzu geoprzestrzennym. Pracownicy pomagający rolnikom przy wypełnianiu wniosków często słyszeli z ust wypełniających stwierdzenie: „…nie jest tak trudno jak myślałem…”.
W trakcie Dnia Otwartego około 30 rolników złożyło wnioski przez Aplikację eWniosekPlus, korzystając z komputerów przygotowanych przez biuro powiatowe i pomocy pracowników ARiMR.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan