Dzień otwarty w ARiMR (foto)

Od czytelników

Dzień otwarty w ARiMR (foto)

15.04.2018
autor: Mariusz Bryk
W czwartek 12 kwietnia w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Wyszkowie zorganizowano Dzień Otwarty. Miał na celu zapoznanie rolników z formularzem geoprzestrzennym wniosku o przyznanie pomocy – eWniosekPlus, za pomocą którego są zobowiązani złożyć wnioski o przyznanie płatności w kampanii 2018.
Biuro Powiatowe w Wyszkowie, chcąc przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych rolników, poinformowało o planowanym przedsięwzięciu lokalne media. Dużą rolę w informowaniu rolników odegrały również środki masowego przekazu jak np. facebook. Dzięki tym przedsięwzięciom rolnicy licznie pojawili się w Biurze już od godziny 7.30, czekał na nich skromny poczęstunek i pracownicy, którzy chętnie odpowiadali na ich pytania dotyczące formularza geoprzestrzennego – eWnioskuPlus. Padało również wiele pytań dotyczących form pomocy, z jakich mogliby skorzystać rolnicy w 2018 roku. Niemniej jednak najwięcej pytań dotyczyło samego sposobu logowania się do aplikacji i sposobu poruszania się w formularzu e WniosekPlus. Większość z rolników usłyszawszy zapewnienia pracowników, że formularz eWniosekPlus jest bardzo przystępny, przełamała swoje dotychczasowe bariery, jakie miała w stosunku do wniosków składanych drogą elektroniczną i zdecydowała się skorzystać z punktów pomocy technicznej. Rolnicy, którzy zdecydowali się wypełnić wniosek, byli bardzo miło zaskoczeni tym, jak łatwo można poruszać się w formularzu geoprzestrzennym. Pracownicy pomagający rolnikom przy wypełnianiu wniosków często słyszeli z ust wypełniających stwierdzenie: „…nie jest tak trudno jak myślałem…”.
W trakcie Dnia Otwartego około 30 rolników złożyło wnioski przez Aplikację eWniosekPlus, korzystając z komputerów przygotowanych przez biuro powiatowe i pomocy pracowników ARiMR.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Uczniowie z Leszczydołu-Nowin na Jasnej Górze

Uczniowie z Leszczydołu-Nowin na Jasnej Górze

Już po raz XVII na Jasnej Górze spotkały się szkoły imienia Jana Pawła II i należące do Rodziny Szkół noszącej imię tego Wielkiego Polaka. Tym razem spotkanie odbyło się 4 października 2017 r. Wśród 360 szkół z całej Polski znalazła się Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Leszczydołu-Nowin. Grupa uczniów i nauczycieli ze szkoły podstawowej i gimnazjum, z pocztem sztandarowym ze szkoły podstawowej i pod przewodnictwem dyrektora Krzysztofa Ochmańskiego uczestniczyła na Jasnej Górze w uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez duszpasterza rodziny szkół biskupa Henryka Tomasika. Modliliśmy się za pontyfikat św. Jana Pawła II, prosiliśmy o obronę rodzin, świata i kościoła. W tym roku zjazd odbywał się pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”.
zobacz więcej
Auto też potrzebuje meldunku

Auto też potrzebuje meldunku

Ma pracę, kupiła samochód, odprowadziła od transakcji podatek, ale autem nie może jeździć. Powód? – Okazuje się, że tu nie mogę go zarejestrować, bo nie mam stałego zameldowania – dziwi się nasza czytelniczka. 
zobacz więcej
Uczniowie „Kopernika” w Ekspedycji Orląt

Uczniowie „Kopernika” w Ekspedycji Orląt

Uczniowie klasy III Liceum Bezpieczeństwa Publicznego (klasa A) Sylwia Kalinowska i Jakub Błaszczak uczestniczyli w obozie szkoleniowym pod nazwą „Ekspedycja Orląt 2016”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Polska – Świat we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej.
zobacz więcej
Dzień dziecka w zoo

Dzień dziecka w zoo

Z okazji Dnia Dziecka niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców Rybienka Starego przygotowała rada sołecka. Sobotę 4 czerwca dzieci spędziły w warszawskim zoo.
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan