Dzień Babci i Dziadka w ZSS w Brańszczyku (foto)

Od czytelników

Dzień Babci i Dziadka w ZSS w Brańszczyku (foto)

28.01.2020
autor: ZSS w Brańszczyku
24 stycznia w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas I-III zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i kochanych dziadków.
 
Dzieci przygotowały dla wyjątkowych gości program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach. To były chwile pełne radości i wzruszeń, niejednej babci łezka kręciła się w oku. Po części artystycznej babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek. Na koniec dzieci wręczyły swoim wspaniałym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.
Uczniowie wraz z wychowawcami serdecznie dziękują Gościom za przybycie na uroczystość i zapraszają za rok.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jak w Parlamencie Europejskim

Jak w Parlamencie Europejskim

Symulacja obrad Parlamentu Europejskiego dla seniorów i młodzieży odbyła się 29 marca w DDP Senior. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie BETA Polska w ramach kampanii Parlamentu Europejskiego "Tym razem głosuję", która ma na celu promowanie czynnego udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które w Polsce odbędą się 26 maja 2019 roku.
zobacz więcej
Pieniek zamiast miejsca parkingowego

Pieniek zamiast miejsca parkingowego

W bardzo zatłoczonym miejscu w centrum miasta zostawiono niewykarczowany pieniek po zapewne pięknym kiedyś drzewie. Rzuca się w oczy i w opony... jako marnotrawienie miejsca potrzebnego na parking (niedaleko banku Millenium). Czy mamy siadać i pić piwko na tym pieńku?
zobacz więcej
Kolonie dzieci z Litwy w Wyszkowie (foto)

Kolonie dzieci z Litwy w Wyszkowie (foto)

W ramach projektu „Lato z Polską”, odbył się obóz przyrodniczo-ekologiczny dla dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia, ucnzow ze Szkoły Średniej im. św. Jana Bosko w Jałówce, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oddział w Warszawie oraz Gminę Wyszków, przy współfinansowaniu w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą. Miejscem pobytu było Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Jowisz” przy CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Czyje by nie były, do wycięcia!

INTERWENCJA: Czyje by nie były, do wycięcia!

Rosnące przy samej ulicy krzaki nie tylko psują estetykę otoczenia, ale i stwarzają niebezpieczeństwo. Z taką sytuacją zetknęli się mieszkańcy jednej z ulic na osiedlu Latoszek. – Staraliśmy się dojść, kto powinien je wyciąć: właściciel czy gmina? – interweniują sąsiedzi. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Mrówka - styczeń - luty 2020
Mrówka - styczeń - luty 2020