Brązowa Szkolnastrona Roku 2016

Od czytelników

Brązowa Szkolnastrona Roku 2016

04.06.2017
autor: Przedszkole nr 9
Z dumą informujemy, iż po raz kolejny strona internetowa naszego przedszkola http://9pwyszkow.szkolnastrona.pl/index.php została nagrodzona. W VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu otrzymaliśmy tytuł Brązowa Szkolnastrona Roku 2016. Nasza strona internetowa jest jedną z najlepiej zarządzanych szkolnych stron w Polsce. Konkurs Szkolnastrona Roku jest największym ogólnopolskim konkursem, którego celem jest promowanie stron internetowych placówek oświatowych. W VIII edycji konkursu udział wzięło ponad 2400 placówek oświatowych. Nasza strona internetowa jest w ścisłej czołówce, na trzecim miejscu.
Ale to nie jedyny sukces… Dostaliśmy także wyróżnienie w kategorii Strona z Uśmiechniętą Buźką 2016. W tej kategorii wyłaniane są najciekawsze przedszkolne strony internetowe.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ZSS w Brańszczyku powitał nowy rok szkolny (foto)

ZSS w Brańszczyku powitał nowy rok szkolny (foto)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku odbyło się w poniedziałek 2 września.
zobacz więcej
Nowe branże premiowane w loterii

Nowe branże premiowane w loterii

W ostatnim kwartale 2016 r. każdy, kto zarejestruje paragon fiskalny od taksówkarza na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, będzie miał szansę na wygranie opla insignii. Natomiast od stycznia do marca 2017 r. nagrodę specjalną będzie można wygrać w zamian za paragon za tankowanie na stacjach paliw.
zobacz więcej
Kobieta w małym mieście - blaski i cienie

Kobieta w małym mieście - blaski i cienie

My, mieszkanki małych miast, tęsknimy za wielkim światem, nie doceniając czasem naszego spokojnego życia. Taką refleksją rozpoczęła się dyskusja „Kobieta w małym mieście –  blaski i cienie”, którą miałam przyjemność poprowadzić z Wyszkowiankami 12 marca, podczas trwania targów dla kobiet. 
zobacz więcej
Dotknąć historii i tradycji - odpust na św. Antoniego (foto)

Dotknąć historii i tradycji - odpust na św. Antoniego (foto)

Ponad 30-osobowa grupa członków i sympatyków Stowarzyszenia „Wspólna przyszłość”, działającego od kilku lat w Leszczydole-Nowinach, tym razem wybrała się do Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu na tradycyjny odpust św. Antoniego. Mieli okazję dotknąć historii i dawnych podlaskich tradycji. To coroczne wydarzenie ma charakter pikniku rodzinnego, a stowarzyszenie też jest lokalną rodziną mieszkańców Leszczydołu-Nowin. Wszyscy uczestnicy, z prezesem Arturem Gałązką na czele, zgodnie stwierdzili, że wyjazd był niezwykle udany i chętnie tu powrócą.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku