Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Od czytelników

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

14.08.2018
autor: Piotr Olewiński, rzecznik prasowy ZUS na Mazowszu
ZUS zaprasza w sierpniu na szkolenia. Tematy to elektroniczne zwolnienia lekarskie oraz ulgi dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą.
ZUS przygotował w sierpniu ofertę szkoleń dla przedsiębiorców. Na zajęciach poruszony zostanie temat „konstytucji dla biznesu”, czyli udogodnień dla osób prowadzących działalność gospodarczą, takich jak ulga na start i działalność nierejestrowana. Będzie również mowa o tym, jak firma powinna przygotować się do całkowitego wycofania papierowych zwolnień lekarskich, która nastąpi 1 grudnia.
Wszystkie szkolenia są bezpłatne. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Szkolenia „Konstytucja dla biznesu” w najbliższych miejscowościach
Ostrów Mazowiecka: 22 sierpnia godz. 11 - 12
Inspektorat ZUS, ul. Duboisa 1, sala szkoleniowa
Zgłoszenia: tel. 29-745-20-50 wew. 118
Ostrołęka: 29 sierpnia godz. 10 - 12
Inspektorat ZUS, ul. dr. A. Kuklińskiego 3, sala szkoleniowa
Zgłoszenia: tel. 29-760-77-20, e-mail teresa.zubrowska@zus.pl
 
Szkolenia dot. elektronicznych zwolnień lekarskich w najbliższych miejscowościach
Pułtusk: 23 sierpnia godz. 10 - 11
Inspektorat ZUS, ul. Daszyńskiego 4, sala konferencyjna
Zgłoszenia: tel. 23-692-08-68 wew. 116, e-mail: dorota.karp@zus.pl
 
Więcej informacji, w tym szczegółowy zakres tematyczny poszczególnych szkoleń, można znaleźć na stronie internetowej www.zus.pl w zakładce „Wydarzenie i szkolenia”.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Piłsudczycy na Jasnej Górze (foto)

Piłsudczycy na Jasnej Górze (foto)

Datę 23 sierpnia 2018 r. członkowie Związku Piłsudczyków RP Okręg Nadbużański w Wyszkowie długo będą pamiętać. To dzień, który kilkunastu członków związku z rodzinami spędziło na Jasnej Górze w Częstochowie w ramach IV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Piłsudczyków. W tym roku mija 30. rocznica utworzenia Związku Piłsudczyków. To też 155. rocznica styczniowego zrywu niepodległościowego. 2018 to rok  szczególny dla każdego Polaka –  jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Można powiedzieć, że te wszystkie wydarzenia łączy osoba Wielkiego Polaka i gorliwego patrioty Józefa Piłsudskiego. Piłsudczycy stanęli w Kaplicy Matki Bożej, aby modlić się za Marszałka i dziękować miłosiernemu Bogu za dar niepodległości. Były podziękowania, odznaczenia i awanse. Wyszków ma też swojego generała. 
zobacz więcej
Termowizor dla OSP w Gulczewie (foto)

Termowizor dla OSP w Gulczewie (foto)

Gmina Wyszków otrzymała 13.555 zł dotacji na zakup termowizora dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gulczewie. Środki pochodzą z Województwa Mazowieckiego.
zobacz więcej
CZYTELNICY PISZĄ: Znów całe w kwiatach (foto)

CZYTELNICY PISZĄ: Znów całe w kwiatach (foto)

Kapryśna pogoda bywa przyczyną nie tylko urlopowych niespodzianek, ale też zawirowań w przyrodzie. W wypielęgnowanym ogrodzie naszych czytelników z Leszczydołu Starego po raz drugi w tym roku zakwitły jabłonki. Na gałęziach, oprócz owoców, pojawiły się kwiaty.
zobacz więcej
Sukcesy na szachowych mistrzostwach (foto)

Sukcesy na szachowych mistrzostwach (foto)

Uczniowie ZSS w Brańszczyku w niezwykły sposób uczcili Święto Odzyskania Niepodległości – 11 listopada. Nie tylko wzięli udział w VII Mistrzostwach Powiatu Wyszkowskiego w Szachach, ale zajęli również wysoko punktowane miejsca w klasyfikacji indywidualnej.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku