Bezpłatna mammografia

Od czytelników

Bezpłatna mammografia

05.09.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie czekała w Wyszkowie 4 października w godz. 8 - 15 za urzędem miejskim.
 
LUX MED zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.
W badaniu mogą wziąć udział Panie ubezpieczone, które nie leczą się z powodu raka piersi, a także:
nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy 
lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy
Wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 58-666-24-44 lub na www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. 
Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Należy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Poległym w obronie Ojczyzny (foto)

Poległym w obronie Ojczyzny (foto)

W roku szkolnym 2017/2018, który został ogłoszony Rokiem dla Niepodległej, uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie objęli całoroczną opieką pomnik przy ulicy Zakolejowej, upamiętniający poległych w walce z okupantem hitlerowskim. Pod opieką nauczycielek Beaty Glinki i Anny Wróbel, uczniowie klas III gimnazjum oraz kl. VII regularnie, według ustalonego harmonogramu, odwiedzają to miejsce pamięci narodowej.
zobacz więcej
kObieTy WOT (foto)

kObieTy WOT (foto)

Matki, żony, partnerki, nauczycielki, studentki, dyrektorki, influencerki, pielęgniarki, sportsmenki – nieważne ile mają lat, skąd pochodzą, ani jaki zawód wykonują. W WOT jest ich obecnie już ponad 2000. Każda jest inna, ale wszystkie mają jeden cel: chcą bronić swoich najbliższych. Są to kobiety mądre, silne i zdeterminowane.  Kobiety były, są i zawsze będą ważną częścią sił zbrojnych. Są ważną częścią „teamu” WOT.
zobacz więcej
Są już uczniami… (foto)

Są już uczniami… (foto)

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter.
zobacz więcej
Rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej” (foto)

Rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej” (foto)

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wyszkowie, nosząca imię Władysława Broniewskiego, od wielu lat łączy obchody Narodowego Święta Niepodległości ze Świętem Szkoły.
zobacz więcej
Zitcom