Bal Pani Jesieni w Przedszkolu nr 9 (foto)

Od czytelników

Bal Pani Jesieni w Przedszkolu nr 9 (foto)

09.11.2017
autor: Przedszkole nr 9
„Mimo że na dworze plucha, my się śmiejemy od ucha do ucha. Jesienna aura w tym roku nie sprzyja, ale każdy w „Bajce” tańce wywija. Słonecznych dni nam bardzo brakuje, mimo to każdy bajkowicz optymizm zachowuje. Bal jesieni wyprawiamy i złej pogodzie się nie damy!”
Pod takim mottem 27 października w przedszkolu odbył się, tradycyjnie już, Bal Pani Jesieni. Dzieci w przebraniach skrzatów, leśnych zwierzątek, grzybków i różnych jesiennych stworków bawiły się przy wesołej muzyce. Przerywnikami w tańcach były konkursy, zabawy oraz zdjęcia w foto budce. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszych niezawodnych rodziców.
Dzieci na balu bawiły się wyśmienicie, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie przedszkolaków.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pomnik prawdy historycznej

Pomnik prawdy historycznej

Słusznie Krzysztof Sobieski zwraca uwagę na napiętą sytuację polityczną, w której przyszło Wyszkowowi stawiać pomnik „żydowski” (NW 09/18). Zastrzega się przy tym, że nie jest antysemitą, jednakże nie chciałby być z gwiazdą żydowską kojarzony. Gwiazda Dawida bowiem stanowi istotną część zaprojektowanej kompozycji przestrzennej upamiętniającej przedwojennego burmistrza Wyszkowa uhonorowanego medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. W ten sposób artysta zaakcentował człowieczy odruch Stanisława Wolskiego. Nasuwa się tu porównanie do słynnego już pomnika Jana Pawła II we Francji, który miano pozbawić krzyża akcentującego chrześcijańskość postaci. Gwiazda razi nie tylko p. K.S., ale czy jej usunięcie nie byłoby zbyt daleką ingerencją w dzieło sztuki? Stwierdza p. K.S. (cytat z relacji NW): - „W tej napiętej sytuacji politycznej, jak to się źle kojarzy pomnik z tą gwiazdą”.
zobacz więcej
ZNP z Wyszkowa na proteście w Warszawie

ZNP z Wyszkowa na proteście w Warszawie

Grupa członków Związku Nauczycielstwa Polskiego z prezesem Oddziału Powiatowego w Wyszkowie Maciejem Wójcikiem wzięła udział w ogólnopolskiej manifestacji pracowników oświaty w Warszawie. Manifestację, którą organizował OPZZ z najliczniejszą reprezentacją ZNP, wzięło udział około 20 tysięcy związkowców, w tym ponad 12 tysięcy nauczycieli i pracowników oświaty z całej Polski. Mottem przewodnim było hasło „Chcemy godnie zarabiać”. 
zobacz więcej
Zabezpieczenie społeczne w 2017 roku

Zabezpieczenie społeczne w 2017 roku

2017 rok obfituje w wiele zmian w ubezpieczeniach społecznych. Oto zestawienie trzech najistotniejszych nowości.
zobacz więcej
Nowe świadczenie na chore dziecko

Nowe świadczenie na chore dziecko

Wyszkowski Ośrodek Pomocy Społecznej przypomina, że od 1 stycznia z tytułu urodzenia dziecka z ciężkim i nieodwracalnym upośledzeniem albo nieuleczalną chorobą zagrażającą życiu, przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w wysokości 4000 zł. Jednorazowe świadczenie przysługiwać będzie bez względu na osiągane dochody.
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche-1
Bricomarche