Advertisement 
ZAPRASZAMY: Melodie świata

Kultura

ZAPRASZAMY: Melodie świata

10.08.2016
autor: Redakcja
Gale operowo – operetkowe cieszą się tak dużą popularnością, że tegoroczna odbędzie nie w domu kultury, a na hali sportowej WOSiR – w piątek 26 sierpnia o godz. 19. Wstęp wolny, wejściówki można odbierać w kasie WOK „Hutnik”.
Wielka Gala Operowo – Operetkowa na Mazowszu tym razem nosi tytuł „Melodie świata”. Wystąpią: Beata Wardak, Hasmik Sahakyan, Aleksandra Świdzińska-Kubicka, Leszek Świdziński, Jintae Yoon, Choy Wonhyeok, Sławomir Naborczyk oraz zespół kameralny La Boheme de Varsovie.

Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Przy kolędach, świecach, w gronie przyjaciół... (foto)

Przy kolędach, świecach, w gronie przyjaciół... (foto)

Stowarzyszenie Absolwenci i Przyjaciele „Norwida” w piątek 20 stycznia zaprosiło na Spotkanie Noworoczne. Wspólne kolędowanie poprowadzili chór 100-lecia LO pod dyrekcją Jany Dąbkowskiej oraz licealistki Hanna Kwaśny i Honorata Depta. Wiele emocji i zabawy dostarczył turniej Kocham Cię, „Norwidzie”.
zobacz więcej
Malarze pogodnych kolorów (foto)

Malarze pogodnych kolorów (foto)

O fenomenie grupy janowskiej oraz o jej członkach Teofilu Ociepce i Pawle Wróblu mówił 1 grudnia, na trzecim w tym sezonie bibliotecznym spotkaniu w cyklu „Czytamy malarstwo”, kulturoznawca Jarosław Górski. - Ociepka z całą pewnością nie był wariatem. Miał osobowość całkowicie integralną, nie tracił kontroli nad swoim umysłem – zaznaczył.
zobacz więcej
Do kina zaprasza Mel Gibson

Do kina zaprasza Mel Gibson

Najnowszy film Mela Gibsona „Przełęcz ocalonych” oraz animowany „Magiczne święta” to propozycje wyszkowskiego kina od 16 grudnia.
zobacz więcej
Licealiści w hołdzie patronowi szkoły (foto)

Licealiści w hołdzie patronowi szkoły (foto)

To była już 21. w historii wyszkowskiego I Liceum Ogólnokształcącego, ale jedyna dla obecnych uczniów klas drugich, plenerowa inscenizacja „Bema pamięci żałobnego rapsodu”. Po wysłuchaniu, jak co roku, tego wiersza Cypriana Norwida w muzycznej adaptacji Czesława Niemena, wojowie i płaczki powędrowali żałobnym pochodem do parku miejskiego. Tam w przepięknej jesiennej scenerii złożyli bukiety z różnobarwnych kwiatów i liści pod pomnikiem poety.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku