Wyszkowska Atlantyda zaprasza

Kultura

Wyszkowska Atlantyda zaprasza

30.11.2016
autor: Redakcja
We wtorek 6 grudnia o godz. 19 w bibliotece miejskiej kolejne spotkanie Wyszkowskiej Grupie Historycznego Reagowania.
Natomiast już teraz „Wyszkowska Atlantyda” zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej www.wyszkowskaatlantyda.pl.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ani Mru-Mru w Wyszkowie

Ani Mru-Mru w Wyszkowie

15 października o godz. 16 Wyszków ponownie będzie gościł kabaret Ani Mru-Mru. W WOK „Hutnik” panowie zaprezentują swój najnowszy program „Ostatnie takie trio”. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie ośrodka oraz na biletynakabarety.pl i kupbilecik.pl.
zobacz więcej
Holi Festiwal

Holi Festiwal

Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji. By umilić młodzieży rozpoczęcie nauki, Gmina Wyszków zaprasza na Holi Festiwal – kolorowe rozpoczęcie roku szkolnego: piątek 7 września, godz. 17, teren przy pływalni.
zobacz więcej
Byli aniołami (foto)

Byli aniołami (foto)

Po raz drugi Szkolny Klub Wolontariusza z Zespołu Szkół na Polonezie  we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Klubem Przyjaciół Wyszkowa, przy wsparciu Gminy Wyszków, zorganizował piękny koncert charytatywny „Bądź aniołem – otwórz serce”. Zbierano żywność na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin.
zobacz więcej
Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

„Sztuka z nieograniczoną odpowiedzialnością” – pod takim hasłem odbędzie się 5. Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie. Z okazji jubileuszowej edycji festiwalu na scenie zjawi się Adam Kucharek, który grał także podczas otwarcia Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. W programie zobaczymy m.in. Teatr Improwizacji 1000 DEN i bezkompromisowo zabawnego stand-upera Tomka Biskupa. Od 15 do 17 września wystąpią też Teatr Farsa, Wyszkowski Teatr Tańca, zespół NukeFall i Rewia „Sylaba”.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku