Wielkie Grzybobranie w obiektywie

Kultura

Wielkie Grzybobranie w obiektywie

28.09.2020
autor: Nadleśnictwo Wyszków, fot. Karol Antosiewicz
Co prawda, z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne, Wielkie Grzybobranie w Długosiodle zostało odwołane, ale w lasach nie brakuje ani grzybów, ani grzybiarzy. Nadleśnictwo Wyszków zaprasza do udziału w konkursie „Wielkie Grzybobranie w obiektywie”. Zdjęcia leśnych trofeów można przysyłać do 14 listopada.
 
Doskonale rozumiemy, że jesienne poszukiwanie grzybów to stały element wieloletniej tradycji w naszej okolicy. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce rozległe lasy Puszczy Białej zapełnią się dorodnymi okazami borowików, koźlarzy i podgrzybków. Jeśli jesteście miłośnikami grzybobrania i lubicie obcować z przyrodą, zróbcie zdjęcie i przyślijcie nam swoje „grzybowe trofea”.
By wziąć udział w konkursie należy przesłać fotografię na adres e-mail piotr.ludwikowski@wraszawa.lasy.gov.pl. wraz z informacją o zapoznaniu się z zapisami regulaminu. Fotografie do konkursu można zgłaszać w następujących kategoriach:
grzyby jadalne – zdjęcia przedstawiające owocniki grzybów jadalnych występujące w lasach Puszczy Białej, np. borowiki, podgrzybki, maślaki itp.
grzyby trujące – zdjęcia przedstawiające owocniki grzybów trujących występujących w lasach Puszczy Białej, np. muchomor czerwony, borowik szatański itp.  
Każda osoba może nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia w każdej kategorii (łącznie 6 zdjęć), wykonane na terenie Puszczy Białej. Termin nadsyłania fotografii: 14 listopada 2020 roku. Spośród wszystkich zgłoszonych prac komisja powołana przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Wyszków wyłoni zwycięzców osobno w dla każdej kategorii. 
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się  regulaminie na stronie internetowej www.wyszkow.warszawa.lasy.gov.pl.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość