Wieczór pełen miłości (foto)

Kultura

Wieczór pełen miłości (foto)

10.10.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Najpiękniejsze duety miłosne z operetek, musicali oraz niezapomniane przeboje z okresu międzywojennego i piosenki francuskiej 8 października zaśpiewali w „Hutniku” Magdalena Zakrzewska – sopran i Wojciech Bardowski – baryton. Na koncert zaprosił seniorów Klub Przyjaciół Wyszkowa.
Licznie przybyłych na poniedziałkowy koncert powitali prezes Klubu Przyjaciół Wyszkowa Marek Siekierski i kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior” Dorota Wojtkowska.
- Tegoroczna jesień obfituje w wydarzenia i koncerty skierowane do seniorów – zauważyła Dorota Wojtkowska. - Dzisiaj na sali widzę publiczność w różnym wieku, co raduje moje serce.
- Chcemy ten wieczór uczynić wspólną zabawą muzyczną – zaprosił do wspólnego śpiewania Wojciech Bardowski.
Koncert rozpoczął się duetem miłosnym „Był taki czas” z operetki „Księżniczka czardasza”. Przetańczyć całą noc z musicalu „My fair Lady” zaśpiewała Magdalena Zakrzewska. 1 października zmarł wielki francuski artysta Charles Aznavour – jego piosenkę „She” zaśpiewał Wojciech Badowski. Artyści zaśpiewali również przeboje z okresu międzywojennego, m.in. „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Już nigdy”, „Na pierwszy znak”, z repertuaru Edith Piaf: „Pod dachami Paryża” i „Milord”, czy przebój Joe Dassina „Les Champs-Elysée” (z dużym współudziałem publiczności). A na bis – „Żegnajcie przyjaciele” („Amigos Para Sempre”).
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość